Yeni Ürünler

Piyasaya yeni çıkan telefon aksesuarlarına en hızlı sahip olmak isteyenlerin adresi kapakevi.com. Yeni çıkan telefon modellerine ait ürünleri müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir.  Sahip olmak istediğiniz modeller sitemizde yoksa iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerseniz en kısa sürede size ulaştırıyor olacağız. 

Yeni satışa telefon modellerinin kapaklarını, kılıflarını ve ekran koruyucularını bulmak zor oluyor. Yeni aldığınız telefon için bulamadığınız aksesuaları sitemizden satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyatına satın almak isteyenlerin doğru adresi olan kapakevi.com en yeni ürünleri sizlere ulaştırıyor. 

Yeni Hangi Ürünler Geldi?

Sitemize gelen yeni ürünlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt olarak mail talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede piyasaya ilk çıkan ürünlerden herkesten önce haberiniz olabilir.  Yeni gelen ürünleri aynı gün kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz. iPhone aksesuarlar, samsung aksesuarları, iphone telefon kılıflarında verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilerek 1-2 iş günü içerisinde elinizde olur. Ödeme seçeneği olarak dilerseniz kredi kartı ile satın alabileceğiniz gibi kapıda nakit veya kredi kartıylada satın alabilirsiniz.. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >