Tasarım Koleksiyonları

 

Hangi telefon modelini kullanırsanız kullanın, sonuçta aynısını dünya üzerinde milyonlarca kişi kullanıyor olacaktır. Kendi zevkinize, tarzına, hayat görüşünüze göre farklılaştırabileceğiniz telefon kılıflarıyla, akıllı telefonunuzu diğerlerinden eşsiz kılmanız mümkün.

Özel tasarım akıllı cep telefonu kılıf modellerimizden, burcunuza göre yüzlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Ata koleksiyonu ile Mustafa Kemal Atatürk sevginizi gösterebilirsiniz. Taraftar koleksiyonu ile kalbinizde yer eden kulüplerin tutkusunu telefonunuza yansıtabilirsiniz. Ruhunuzu eskilerde bıraktıysanız Yeşilçam koleksiyonu, aşkı günümüze yansıtabilirsiniz. 

 

Mutluluğun merhamet ve şefkat içinde saklı olduğunu biliyorsanız, huzuru hayvanların saflığında ve karşılıksız sevgisinde bulduysanız hayvanlar koleksiyonunda aradığınızı bulabilirsiniz. Graffiti koleksiyonu ile hayata karşı sanatsal duruşunuzu sergileyebilirsiniz. İstanbul' un büyüleyici ruhunu, nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilirsiniz.

Birçok farklı tasarım koleksiyonu ile telefonunuzu diğerlerinden farklı kılarken, hayatı nasıl yorumladığınızı da çevrenize yansıtın. Türkiye' nin her yerine ücretsiz kargo fırsatı ve orijinal ürün garantisi ile Kapakevi.com üzerinden güvenli alışveriş imkânıyla kredi kartına taksit ya da kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler! 

1