Cep telefonlarının ekranları her ne kadar çizilmelere karşı dayanıklı olarak imal edilsede anahtarlık, demir para gibi sert cisimlerle aynı yere koyulduğunda zamanla ekran çiziliyor ve o çiziklerde kirler biriktiğinde ekranın görüntü kalitesi yok oluyor. Telefonunuzun ekranını her zaman yeni gibi kullanmak istiyorsanız ekran koruyucu almalısınız. Ekran koruyucu çizildiğinde veya kırıldığında kolayca değiştirebilirsiniz. 
Samsung telefon modelleri Samsung Galaxy s8, Samsung Galaxy s8 plus, Samsung Galaxy s7, Samsung s6 Plus, Samsung s5, Samsung 7 Plus ve Galaxy s8 plus gibi modeller için premium cam ekran koruyucu modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Samsung Ekran Koruyucu Modelleri

Samsung ekran koruyucuları cam ekran koruyucular cam ekran koruyucular, şeffaf ekran koruyucular ve 3D nano cam kırılmaz ekran koruyucular olarak kendi aralarında gruplara ayrılıyor. Bunlardan en kalitelisi iSamsung 3d cam ekran koruyucuları. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, telefonun dokunmatik hassasiyetini asla zayıflatma söz konusu olmuyor. Premium ekran koruyucular serisinden olan 3d Nano cam ekran koruyucuları aldığınızda uzun süre telefonunuzda kullanabilirsiniz. 3D Nano Cam ekran koruyucular ince olduğu için kullanımı engellemez ayrıca kavisli modeller için ekranı tam kaplayan yapıya sahiptir. ekranın kenarlarında boşluk kalmadan ekranın her noktasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Samsung için yalnızca ön ekranı koruyan cam ekranlar olduğu gibi telefonun arka tarafı için kullananabileceğiniz parlak aynalı ve mat ekran koruyucularıda mevcut. Bu tür ön arka korumalı ekran koruyucular telefona ayrı bir görüntü ve şıklık kazandırıyor. Telefonunda şıklığa ve estetiğe önem verenler prizma şeklinde, aynalı ön arka korumalı cam ekran koruyucu modellerine bakabilirler.
Kırılmaz cam ekran koruyucuları her ne kadar kırılmaz olarak bahsedilsede çekiçle vurursanız elbette kırılacaktır. Kırılmazlık özelliği basit darbelere karşı dayanıklı olmasıdır.  


Samsung Ekran Koruyucu Fiyatları


Samsung telefonunuz için alacağınız camın fiyatı kalitesine göre farklılık gösteriyor. 13,90 tl'den başlayarak 70-80 tl fiyat aralığına kadar kalitesine göre cam ekran bulabilmeniz mümkün. Ucuz plastik ekran koruyucular almak yerine kalitelisinden alın uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ucuz plastik ürünler dokunmatiği engelleyeceği için telefonu rahat kullanamazsınız. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 >