Samsung Galaxy S9 Plus Telefon Kılıfları

Samsung’un geniş ve büyük ekran seven kullanıcıları için çıkarmış olduğu Samsung Galaxy S9 Plus model telefonu toplamda 6.2 inçlik ekranıyla kullanıcıları büyülemeyi başarıyor. Süper AMOLED ekranlar gelen cihaz kullanıcılara kusursuz bir ekran deneyimi sunmayı vaat ediyor. 64 GB’dan başlayan hafıza çeşitlerinin yanı sıra 12 + 12 MP arka kamera ve 8 MP ön (Selfie) kamerasıyla her anı yakalayabilmenizi sağlıyor.

Samsung Galaxy S9 Plus Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy S9 Plus uyumlu kılıflar denildiğinde sizlere sunabileceğimiz en başarılı ve uyumlu kılıflar oldukça fazladır. Bunlar arasında en popüler olanları ise ince ve zarif yapısıyla Silikon kılıflar olarak gösterilebilir. Fakat korumaya biraz fazla önem veren biri için ise ultra koruma armor kılıflar gerçekten başarılı bir koruma sağlıyor diyebiliriz. Bu kılıfların tümü cihazınızı çizilmelere karşı korumanın garantisini verirken, darbelere karşı ise modele göre belli bir noktaya kadar koruma sağlıyor diyebiliriz.

 Sık sık telefonunuzu yere düşürüyor ve alınan hasarlar sebebi ile yıl içerisinde telefon değiştirmeniz gerekiyor ise yüksek koruma sağlayan bir kılıf tercihinde bulunarak telefonunuzu koruyabilirsiniz. Elbette kılıf çeşitleri bunlarla sınırlı değil, aynalı kılıflar, Premium kılıflar, Selfie yüzüklü kılıflar gibi birçok kılıf çeşidi kullanım sırasında sizlere kolaylıklar sağlamak için kapakevi.com da sizleri bekliyor.

Samsung Galaxy S9 Plus Ultra Koruma Kılıflar

Biraz öncede kısaca bahsetmiş olduğumuz Samsung Galaxy S9 Plus ultra koruma kılıflar, cihazınızın tasarımı ve kalıbına özel olarak tasarlanmış yüksek darbe emme gücüne sahip ürünlerdir. İnşaatta cihazınızın başına bir kaza gelir diye korkuyor ya da doğa yürüyüşü sırasında telefonumu düşürürsem taş, kaya vb. sert bir zeminde hasar alır mı diye korkmanıza gerek yok. Ultra koruma sağlayan bu telefon kılıfları hangi koşulda olursa olsun telefonunuzun başına bir şey gelmesini önleyerek, yüksek darbe emiş gücü sayesinde darbeyi cihaza ulaşmadan önce emiyor.

Kılıflar sayesinde telefonunuzun çevresini büyük oranda korumayı başardınız peki telefonunuzun ekranı içinde aynı şeyi söylemek mümkün mü? Telefonunuz için almış olduğunuz 1. Kalite malzemeler ile üretilen kılıfların yanı sıra Kapakevi.com olarak sizlere kesinlikle üst düzey teknolojiler ve malzemelerle üretilmiş kırılmaz ekran camları veya nano ekran filmleri uygulamanızı öneriyoruz. Çoğunluklu elimiz veya cebimizde seyahat eden telefonlarımızın ekranları anahtar, metal para veyahut herhangi bir sert cisim tarafından zarara uğramaya açık ve korumasız bir şekildedir.

Telefonunuzun ekranı çizilmesi halinde kullanım sırasında hoş olmayan bir görüntü sunarak, kullanım sırasında canınızın sıkılmasına neden olabilir. Yapılan Ar-ge çalışmaları ve yatırımlar sonucunda ekran koruyucuları sektörü çok hızlı bir gelişim göstermiş olmasına rağmen birçok yan sanayi ürün olarak tabir edebileceğimiz göstermelik ekran koruyucular yok fiyatına satılarak insanları kandırıyor ve ilk darbe sonucunda paramparça olurken ekrana da zarar veriyor. Kapakevi.com internet sitemizde yer alan 1. Sınıf ekran koruyucuları ultra koruma garantisi sunarken, gerekli tüm açıklamaları ürün açıklaması alanında sizlerle paylaşıyoruz.

Neden Kılıf Kullanmalıyım ?

Telefonunuza uygun bir telefon kılıfını neden kullanmanız gerektiği konusunda sizlere onlarca neden sunabiliriz. Eğer ağır şartlar altında bir işte çalışıyorsanız, cihazınıza gelecek en ufak bir darbe sonucunda cihazınızın bozulması, hasar alması gibi bir durum yaşamak istemiyorsanız kullanabilirsiniz. Daha sakin bir iş ortamında çalışıyorsanız silikon kılıflar ve ultra slim fit olarak adlandırılan oldukça ince kılıfları kullanabilir ve orada takılı olduğunu bile unutabilirsiniz.

Ya da, telefonunu daha şık bir görüntüye sokmak ve onu süslemek isteyen kişiler için birbirinden güzel taşlı kılıflar, aynalı kılıflar gibi modellere bakabilirsiniz. Bunlar daha çok görüntü açısından bir etki yaratıyor olsa da, belirli bir seviyeye kadar koruma sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz kılıfı seçerken sağlık standartlarına uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kılıflar sürekli elinizle yani vücudunuzla temas halinde olacağı için orijinal ve yüksek kaliteli bir malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca basit ve cihazınızla uyum içerisinde olmayan kılıflar gerek kullanımı olumsuz etkilemesi gerekse cihazınıza zarar vereceği için kesinlikle tercih edilmemelidir. Güven konusunda problemi olan kişiler için Samsung Galaxy S9 Plus garantili ürünlerimiz arasından istediğinizi tercih edebilir ve faturasıyla birlikte teslim almak için Kapakevi.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

1 2 3 4 >