Samsung Galaxy S9 Telefon Kılıfları

Samsung’un son gözdesi Samsungg Galaxy S9, son yılların en iyi çıkışlarını yapan telefonlarından birisi. Dikkat çekici özellikleriyle kullanıcıları büyüleyerek 5,8 inç ekranıyla büyük bir telefonun hakkını veriyor. Yüksek işlemci gücü ve 12 MP arka 8 MP ön kamerasıyla benzersiz fotoğraflar çekmenize imkân tanıyor. 64 GB dahili hafıza seçenekleriyle giriş yapan, 3000 Mah gibi dev bir bataryaya sahip bir cihaz.

Samsung Galaxy S9 Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy S9 uyumlu kılıflar oldukça fazla seçenek ve alternatif model ile karşımıza çıkıyor. Telefonunuz ile tam uyumlu bir şekilde bütünleşen, yapısına veya kullanıma hiçbir müdahalede bulunmadan dış darbelere karşı koruma vaat ediyor. 1. Sınıf malzemeler kullanarak üretimi gerçekleştirilen ve  her biri benzersiz bir görüntü oluşturan renk renk çeşitleriyle sizleri bekliyor. Kapakevi.com olarak sizlere en iyi kılıfı sunmaya çalışıyor ve yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş olan kılıfları paylaşıyoruz.

Biraz sakar olduğunuzu ya da olası bir kaza, aksilik sonucunda telefonunuzun zarar görmemesini istiyorsanız kılıf kullanmak zorundasınız. Premium silikon kılıflar ile ince, şık ve koruma sağlayan ürünler tercih edebileceğiniz gibi bir telefon yalnızca telefon olarak kullanılmamalı diyenlerden iseniz aynalı kılıflara göz atabilirsiniz. Aynalı kılıflar, cihazınızın aynı zamanda bir ayna görevi görmesini sağlayabilecek zarif ve şık bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda koruma sağlayarak, olası darbe ve çizilmelerin önüne geçmektedir.

Samsung Galaxy S9 Ultra Koruma Kılıflar

Bu kadar kusursuz ve değerli bir telefonun bir yere düşme sonucunda veya üzerine bir darbe gelmesi halinde göçük oluşması, parçalanması ya da bozulmasını eminim istemezsiniz. Samsung Galaxy S9 ultra koruma kılıflar direk olarak cihazınıza özel olarak üretilmiş, cihazla bütünleşerek tam bir koruma sağlayan ev olası darbelerin tümünü emerek cihaza yansımadan önleyen kılıflardır. Yüksek koruma gücü sayesinde telefonunuzu yere düşürmeniz halinde gelecek darbeler gibi birçok senaryoyu artık düşünmenize gerek yok.

Bunun yanı sıra ultra koruma sağlamak için yalnızca kılıf yeterli diyemeyiz. Telefonunuzun ekranı yani camını da düşünmeniz gerekiyor. Yüksek koruma sağlayan ve 1. Kalite bir malzeme ile üretimi gerçekleştirilmiş olan kaliteli ekran koruyucular tercih etmelisiniz. Piyasada kullanıcıları yanlış yönlendirerek garanti ve faturasız birçok ekran koruyucusu satılmaktadır. Kapakevi.com internet sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişler garantili ve faturalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekranınızı korumak için nano cam koruyucular veya üst düzey kırılmaz camları tercih edebilirsiniz. Son zamanların popüler ekran koruyucuları arasında yer alan nano teknolojiler yeni yatırımlar ve ar-ge çalışmaları sonucunda büyük bir hızla gelişiyor ve cihazlarınızda tam bir koruma sunabilmek için üzerinde çalışılan bir teknoloji diyebiliriz.

Peki, Telefonumda Neden Kılıf Kullanmalıyım?

Telefonunuzu korumak adına kullanabileceğiniz kılıfların yanı sıra taşlı kılıflar kullanarak cihazınızın farklı bir havası olmasını ve görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yalnızca görüntü değil aynı zamanda belirli bir koruma sağlayan bu kılıflar, cihazınızı korumanıza da yardımcı olacaktır. Ya da standlı kılıflar tercih ederek telefonunuzla bir dizi, film veya video izlerken kılıfınızı kullanarak rahatlıkla onu bir yere yerleştirebilir ve tutmaya gerek olmadan izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Mıknatıslı kılıflar ise telefonunuzu araç kullanırken veya bir işle meşgul olurken onu bir yere sabitlemek istediğinizde oldukça fazla iş görecektir. Telefonunuzu karşınızda bir yere yerleştirerek ekranda yer alan talimatları incelerken bir yandan uygulayabilirsiniz. Bir elinizle telefonu tutarken talimat uygulamak zor olabilir, mıknatıslı kılıflar burada devreye girerek hayat kurtarıcı bir etki yaratabilir. Belki de Selfie yüzüklü kılıflar tercih ederek daha rahat bir tutuş sağlayabilir, farklı durumlarda telefonunuzu elinizde tutarken zorlanmadan kullanabilirsiniz. Daha ince bir kılıf tercihi yapmak ve kılıfın takılı olduğunu dahi unutmak istiyorsanız silikon kılıflar sizin için en iyi alternatif olacaktır. Kapakevi.com olarak kesinlikle bir kılıf kullanmanızı öneriyor ve telefonuna değer veren herkesin kullanmasını tavsiye ediyoruz.

1 2 3 4 >