Samsung Galaxy S8 Telefon Kılıfları

2017 ile birlikte hayatımızın bir parçası olmayı başaran Samsung Galaxy S8, kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi gördü. Zarif bir tasarıma sahip olduğu görülen telefon, özelliklerini inceleyen kişileri büyülemeyi başarıyor. 5,8 inç büyüklüğe sahip bir ekranı, büyüleyici renk kalitesiyle gerek film izlerken gerekse video oyunları oynarken her şeyi en ince ayrıntısına kadar yakalamanızı sağlıyor. 12 MP tek arka kameraya sahip olan cihaz yeterli gelir mi diye düşünenlere çekmiş olduğu üst düzey fotoğraflar ile yanıt veriyor. Bunun yanı sıra Selfie çılgınlığına katılmanız için 8 MP değerine sahip bir ön kamerayla bizleri karşılıyor. Bu özelliklere sahip bir cihazı korumasız bırakmak olmaz. Samsung Galaxy S8 telefon kılıfları, cihazınızda üst seviye bir koruma sağlayabilmeniz için oldukça önemli.

Samsung Galaxy S8 Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy S8 uyumlu kılıflar ile benzersiz bir deneyim yaşamaya hazırlıklı olun. Telefonunuzun en ince çıkıntıları dahi hesaplanarak profesyonelce üretilen telefon kılıfları, telefonunuza takıldığı takdirde sanki orada yokmuş gibi bir his uyandırabilir. Özellikle Premium silikon kılıflar için geçerli olan bu durum, ince yapısı ve çizilmelere karşı tam koruma sağlamasından dolayı en fazla tercih edilen kılıf modeli olarak karşımıza çıkıyor. Fakat basit seviye bir korumanın yeterli olmayacağını düşünüyorsanız Samsung Galaxy S8 ultra koruma kılıflar tercih etmelisiniz. Bu kılıf modeli, cep telefonunuz için en iyi korumayı sunabilmesi için özel olarak tasarlanmakta olup, testlerimiz sırasında şiddetli darbelere dahi dayanarak telefonun hasar almasını engelleyebilmiştir.

Telefonunun estetiğini ve dış görünüşünü önemseyen kişiler için özel olarak üretilen taşlı kılıflar sayesinde büyüleyici bir telefona sahip olabilirsiniz. Kılıf üzerinde yer alan parlak ve dikkat çekici taşlar sayesinde, telefonunuzu cebinizden her çıkardığınızda insanların dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Ayrıca taşlı kılıflar sayesinde yalnızca estetiklik değil aynı zamanda belirli bir seviyeye kadar darbelere karşı da koruma elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Aynalı Kılıflar

Cep telefonu benim için yalnızca telefon olmamalı farklı özelliklere de sahip olmalı diyorsanız aynalı kılıflar tam size göre. Cihazınızın kılıfı üzerine yerleştirilen birinci kalite ayna, telefonunuzu götürdüğünüz her yerde bir aynaya sahip olma fırsatı sunuyor. İster makyajınızı kontrol ederken kullanın ister saçınıza bakarken. Cihazınız için orta seviye bir koruma da sağlayacak bu kılıf, alabileceğiniz temel darbeler ve çizilmelere karşı Galaxy S8 cihazınızı korumayı başaracaktır.

Bunun yanı sıra tercih edebileceğiniz 360 tam koruma kılıflar ile cihazınızı her açıdan gelebilecek baskıdan koruyabilir, ön veya arka yüzü fark etmeksizin tam bir güvenlik sağlayabilirsiniz. 360 derece koruma kılıfları haricinde tercih edeceğiniz modellerin yanında bir ekran koruyucu almanız gerekmektedir. Kırılmaz cam kullanılmaması halinde cihazınız önden gelecek darbelere karşı korumasız olacak ve ön camınızın kırılma, çizilme riskleri bulunacaktır.

Peki, Telefonumda Neden Kılıf Kullanmalıyım?

Telefonumda neden kılıf kullanmalıyım? Sık sık bize iletilen sorular arasında yer alan “Neden kullanmalıyım?” sorusu aslında basit ve temel bir sebebe bağlanıyor. Telefonunuzun ilk alındığı gibi temiz ve şık kalması için. Telefonunuz günlük kullanım sırasında en kötü ihtimalle çizilmelere ve tozlanmaya maruz kalabilir. Bunların yanı sıra daha ağır ve geri dönüşü mümkün olmayan bir diğer senaryo ise alınacak bir darbe sonucunda cihazınızın kasasında meydana gelen göçükler. Zaman içerisinde cihazınız kullanılamaz bir hâl alacak ve değiştirmeniz gerekecek. Bu nedenle Samsung Galaxy S8 telefon kılıfları telefonunuzu korumak için tercih edilmesi gereken bir üründür. Kapakevi.com olarak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve 1. Sınıf malzeme kullanılan modellere sitemizde yer veriyoruz.

Oldukça büyük bir ekrana sahip olan bu cihaz için standlı kılıflar tercih ederek, film-dizi izleme keyfinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kılıfınız sayesinde telefonu istediğiniz bir düz zeminin üzerine yerleştirebilir ve karşısına geçerek videolarınızı izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca telefon tutuşunuzu bir üst seviyeye çıkaracak Selfie yüzüklü kılıflar sayesinde telefon kullanımı çok daha zevkli bir hâl alıyor. Bunun yanı sıra aracınız içerisinde telefonu sabitlemek, çalışma masanızda telefonunuzun göz önünde durmasını sağlayarak gelen bildirimleri anlık olarak takip edebilmek için mıknatıslı kılıflar tercih edebilirsiniz. Kapakevi.com bünyesinde satışa sunulan tüm ürünler garantili ve faturalı bir şekilde satılmaktadır. Güvenle sipariş verebilirsiniz.

1 2 3 4 >