Samsung Galaxy S8 Plus Telefon Kılıfları

2017 yılında hayatımıza giren Samsung Galaxy S8 Plus, ekran büyüklüğü bakımından birçok telefon modeline göre ön plana çıkmayı başarıyor. Rakiplerine göre çok daha büyük bir ekrana sahip olmasının yanı sıra bu ekranı üzerinden oldukça kaliteli ve canlı görüntüler yansıtabiliyor oluşu kullanıcılar tarafından oldukça olumlu geri dönüşlerin gelmesini sağlıyor. Fakat bu büyük ve güzel ekranı dikkatli bir şekilde korumadığınız takdirde çok kolay bir şekilde paramparça etmek mümkün. Cihazınızı, dolayısıyla ekranı da koruyabilmek için Samsung Galaxy S8 Plus telefon kılıfları kullanmanız gerekmektedir. 6,2 inç büyüklüğe sahip ekranı 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera destekliyor. Bu cihazın içerisinde 3500 mAh değerinde dev bir batarya olmasından dolayı gün içerisinde şarj sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanılabilir.

Samsung Galaxy S8 Plus Uyumlu Kılıflar

Etkileyici özellikler sunan S8 Plus için özel olarak üretilmiş olan kılıf modelleri sayesinde cihaz kullanımı, fotoğraf çekimi gibi işlemleriniz sırasında kullanıcıyı etkilemeyecek profesyonel kesimlere sahip telefon kılıflarımızı tercih edebilirsiniz. Samsung Galaxy S8 Plus uyumlu kılıflar, renk renk çeşitlerinin yanı sıra farklı malzemeler ve kullanım amaçlarına yönelik üretilmektedir. Hem estetik hem koruma açısından kullanıcıları tatmin etmeyi başaran Kapakevi.com kılıf modellerinden bazıları şunlardır; taşlı kılıflar, metal kılıflar ve aynalı kılıflar kullanıcının cihazında farklı ve hoş bir görünüm oluşturmayı hedefliyor. Yalnızca görünüm bakımından etkili olmayan bu kılıf modelleri aynı zamanda orta seviye bir koruma sunarak cihazınızı gelebilecek darbe ve çizilmelere karşı rahatlıkla korumayı başarıyor.

Daha sade olmasına rağmen şık ve estetik bir görünüm sunmayı başaran bir telefon kılıfı arıyor iseniz silikon kılıflar tam size göre. Fazla kaba bir görüntü oluşturmayan aynı zamanda tasarım açısından sizi tatmin edecek premium silikon kılıflar sayesinde cihazınızı koruyabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde cihazınızın toplam ağırlığını neredeyse hiç etkilemeyecek ve çizilmeler karşısında tam bir koruma sunacak.

Samsung Galaxy S8 Plus Ultra Koruma Kılıflar

Mesleği gereğince cep telefonunun ağır darbelere maruz kalma olasılığı bulunan kişiler tarafından çoğunlukla tercih edilen Samsung Galaxy S8 Plus ultra koruma kılıflar sayesinde ileri seviye bir koruma sağlayabilirsiniz. Tank koruma gibi terimlerle de anılan bu telefon kılıfları biraz kaba bir görünüme sahip olsalar da koruma konusunda tahminlerinizin çok daha üstünde bir performans sergiliyor. Cihaza doğrudan gelen darbelerin neredeyse tamamını önlemeyi başararak cihaza baskı uygulanmasının önüne geçiyor. Cihazınız aldığı darbeler karşısında çizik dahi almadan sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Fakat daha hafif bir işle meşgul olan ve günlük hayatı içerisinde telefonunun başına gelebilecek ufak tefek kazalardan korunmayı planlayan biriyseniz bunun yerine cihazı hem görünüş bakımından yükseltecek aynı zamanda basit bir koruma sağlayacak kılıf modellerini tercih edebilirsiniz. Metal kılıflar cihazınıza havalı bir görünüm katmak için yeterli olurken, silikon kılıflar ise hafif olmaları ve neredeyse fark edilmeyecek kadar ince olmaları sebebiyle tercih edilebiliyor. Kapakevi.com üzerinden satın alımını gerçekleştireceğiniz tüm kılıflar garanti kapsamında olmakla birlikte kılıflardan kaynaklanan her türlü probleminizde iletişime geçerek değişim, iade gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahte ürünlerin aksine sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişlerinizde fatura kesilerek ürünle birlikte ulaştırılmaktadır.

Ayrıca sitemiz içerisinde yer alan diğer telefon kılıfları ise şu şekilde; taşlı kılıflar ile telefonunu daha havalı yapabilir, mıknatıslı kılıflar sayesinde daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Kılıfınızın yanında sepetinize ekleyeceğiniz ekran koruyucu sayesinde telefonunuzun ön yüzünü de korumayı başarabilir ve tüm darbelere karşı hazırlıkla olabilirsiniz. Eğer kılıfa ek olarak ekranınızı korumak amacıyla farklı bir aksesuar almak istemiyorsanız 360 tam koruma kılıflarımızı inceleyebilirsiniz. Bu kılıflar içerisinde özel kesim kırılmaz camlar yer almakta ve kılıfla uyumlu bir şekilde telefonunuzla bütünleşebilmektedir.

Neden Kapakevi.com’dan Alışveriş Yapmalıyım ?

Cep telefonu modeliniz fark etmeksizin Kapakevi.com üzerinden yapacağınız tüm telefon kılıfı alışverişlerinde cihazın yapısıyla uyumlu şekilde çalışan kılıflar gönderilmektedir. Üst seviye kaliteye sahip hammaddeler kullanılarak üretilen kılıflarımız garanti kapsamında sunulmakla birlikte, faturasıyla birlikte size ulaştırılmaktadır. Bu çalışmamızdan anlayacağınız üzere Kapak Evi ekibi olarak ürünlerimizin arkasında olduğumuzu ve malzemelerimize ne kadar çok güvendiğimizi sizlere kanıtlamayı ummaktayız.

1 2 3 4 >