Samsung Galaxy Note 8 Telefon Kılıfları

Samsung’un Note serisinin son yıldızı olan Note 8, kullanıcıları dev ekranıyla şaşırtıyor. 6,3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefon 6 GB Ram ve 3300 Mah batarya ile destekleniyor. Gerçeğe yakın görüntüler ve renkler sunabilmek için geliştirilmiş Süper AMOLED ekran kullanılan cihaz, 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamerasıyla her anı ölümsüzleştirecek kalitede resimler çekmenizi sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 8 Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy Note 8 uyumlu kılıflar her zevke ve her ortama uygun şekilde üretilmektedir. Popüler bir model olmasından kaynaklı olarak hemen hemen her kılıf çeşidini bulmanız mümkün. İnce ve narin bir telefon kılıfı seçeneği tercih ederek telefonunuzun temel görüntüsünü etkilemeden basit bir koruma sağlayabileceğiniz gibi ağır darbelere karşı güçlendirilmiş bir koruma sağlamak için ultra koruma armor kılıfları tercih edebilirsiniz.

Cihazın tüm alanlarını koruyabilmek için üretilmiş olan 360 Tam Koruma kılıflar ile, cihazınızı baştan aşağıya koruma altına alarak herhangi bir hasar gelmesini engelleyebilir ve darbelerin emilerek cihaza ulaşmamasını sağlayabilirsiniz. Farklı bir görünüm oluşturabilmek için metal kılıflar tercih edebilir, telefonunuzun gerçekten çok şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kullandığınız her ürünün modaya ayak uydurmasını ve biraz havalı görünmesini seven bir kişiliğiniz bulunuyorsa hem koruma sağlayan hem de farklı bir görüntü oluştururken cihaza farklı bir hava katan taşlı kılıflar tercih edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Silikon Kılıflar

Cihazınızla tam uyum içerisinde çalışarak, görüntüsünden ödün vermeden basit koruma sağlayan silikon kılıflar, oldukça ince yapıları ve alternatif renk seçenekleri sayesinde oldukça fazla tercih ediliyor. Premium silikon kılıflar bünyesi altında Kapakevi.com olarak sizlerle buluşturduğum telefon kılıfları, 1. Kalite malzemeden üretilerek esneklikleri ve hafif yapılarına rağmen yüksek darbe emiş yetenekleri sayesinde kusursuz bir koruma sağlıyor. Telefonunuzun çizilme gibi problemlerle baş başa kalabileceği cebinizde (anahtarlar, metal paralar vb. sebebiyle) herhangi bir risk olmadan rahatlıkla kullanabilmeniz için geliştirilmiş özel kılıflardır.

Zevklerinize en uygun rengi seçerek alabileceğiniz silikon kılıflar telefonunuzda hoş bir görüntü oluşturacak. Bunun yanı sıra telefonunuzun ön yüzünü de koruma ihtiyacınız bulunacağı için telefon kılıfı yanında bir ekran koruyucu satın alarak telefonunuzda tam bir koruma sağlayabilirsiniz. Rubber kılıflar tercih ederek cihazınızın her bölgesinde koruma sağlayabilir ve tam uyum içerisinde kullanımı etkilemeyen bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz. Telefonum yalnızca telefon olmamalı farklı amaçlar ve görevlere de sahip olmalı diyorsanız aynalı kılıflar tercih edebilirsiniz. Kılıf üzerinde yer alan ayna sayesinde telefonunuzun olduğu her yerde küçük bir aynanız sizinle birlikte seyahat edecektir.

Telefon Kılıflarının Önemi Nedir?

Kapakevi.com tarafından telefon kullanıcılarıyla buluşturulan telefon kılıflarının temel görevi telefonu korumak olmakla birlikte farklı amaçlara da hizmet edebilmektedir. Kılıf kullanımının en önemli sebebi telefonunuza gelecek her türlü darbenin önlenerek, cihazda göçükler, boya kalkmaları ve çizilmelerin oluşmamasını sağlamaktır. Cihazınızda oluşacak çizikler hoş bir görüntü oluşturmayacağı gibi kullanımı da etkileyebilecek seviyeye gelebilmektedir. Cihazınızın kasasında yer alan göçük ve çizikler elinize aldığınızda hissedilebilir bir hale gelebilmekle birlikte, bakıldığında çirkin bir görüntü oluşturacağı için moralinizi bozacaktır.

Kılıfların bir diğer özelliklerinden bahsetmek için standlı kılıflar üzerinden bir örnek vermek istiyoruz. Standlı kılıflar özellikle Note 8 gibi telefon modelleri için oldukça fazla öneme sahip olan ve sıkça tercih edilen telefon kılıfı modellerinden birisidir. Büyük ekranı sayesin dizi, film veya video izlemek için oldukça elverişli olan telefon, kullanıcıların izlemeleri sırasında ellerinde tutmalarına ihtiyaç bulunduğu için yorucu ve sıkıcı bir hal alabiliyor. Fakat standlı kılıflar sayesinde telefonu istediğiniz yere yerleştirerek videoları izlemeye başlayabilirsiniz. Kapakevi.com üzerinden satın alacağınız tüm telefon kılıfları, ekran koruyucular ve farklı ürünler garantili ve faturalı bir şekilde satılmaktadır. Alacağınız her ürünle birlikte faturanız size ulaştırılacak, garantisi sayesinde herhangi bir problem olması halinde rahatlıkla değişim ve diğer garanti şartlarından yararlanabileceksiniz.

1 2 3 4 >