Samsung Galaxy J7 Pro Telefon Kılıfları

Kullanıcılarıyla buluşturduğu teknolojik ürünler ile çağımızın en önemli teknoloji şirketlerinden birisi olan Samsung, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken cep telefonu modelleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Başarılı bir seri olan Galaxy serisinin orta seviye sayılabilecek cihazı Samsung Galaxy J7 Pro için birbirinden güzel ve dikkat çekici kılıf modelleri yer alıyor. 5,5 inç bir büyüklüğe sahip olan ekranının yanı sıra, 13 MP arka ve ön kamerası cihazı tamamlıyor. 3600 mAh değerine sahip bir bataryaya sahip olan model, bir günü çok rahat bir şekilde çıkarmakla kalmıyor aktif bir kullanıcı değilseniz 2. gün bile şarj etmeden kullanmanızı sağlıyor.

Samsung Galaxy J7 Pro Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy J7 Pro uyumlu kılıflar kullanıcıya cihaz kullanımı sırasında herhangi bir problem veya aksaklık yaşatmadan rahat bir kullanım sunuyor. Kapak Evi, satışa sunmuş olduğu kılıf portföyünü basit ve amatör kılıflardan ziyade cihazla tam bir uyum sağlamayı başaran kılıfları tercih ederek oluşturmaktadır. Eğer, ben biraz veya şanssızlıklar peşimi bırakmıyor diyorsanız ultra koruma kılıflar arasından bir seçim yapabilir ve cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Elbette sizlere tam anlamıyla güven ve koruma sağlayacak tek model bu değil. 360 tam koruma kılıflar sayesinde cihazınızı yalnızca çerçeve ve arka kapağından gelebilecek darbelerden değil, aynı zamanda ön yüzüne gelmesi muhtemelen hasarlara karşı da koruyabilirsiniz. 360 derece koruma sağlayan kılıf çeşitlerimiz dışında bir ürün tercihinde bulunuyorsanız sepetinize birde Samsung Galaxy J7 Pro ekran koruyucu eklemeyi unutmayın. Zira kırılmaz cam ürünlerimiz ön cama gelecek hasarların büyük bir bölümünü emmeyi başararak bir hasar alınmasını önlüyor.

Elbette yalnızca üst düzey korumalar sağlamak amacıyla üretilen kılıflar bulunmuyor. Daha çok gösteriş ve telefonun dış görünüşünü geliştirmeyi planlayan kişiler içinde listemizde birçok kılıf yer alıyor. Bunlar arasında en dikkat çekici olan modeller ise kuşkusuz aynalı kılıflar ve taşlı kılıflar. Çevrenizde yer alan kişilerin dikkatini çekmeyi başaracak bu kılıf modelleri arasında aynalı kılıflar ekstra bir işlevsellik sunuyor. Kılıf üzerine yerleştirilmiş mini ayna, kullanıcıya bazı anlarda çok büyük yardımlar sağlayabiliyor. Elbette ekstra işlevsellik sunan tek kılıf bu değil. Selfie yüzüklü kılıflar hem görünüş hem de ön kamerayla fotoğraf çekmeyi sevenler için büyük bir avantaj sunuyor. Telefonunu tutuşunuzu güçlendirerek daha rahat poz vermenizi ve çekim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Samsung Galaxy J7 Pro Premium Silikon Kılıflar

Kapakevi.com bünyesinde yer alan Premium kılıflar ile telefonunuzun kalitesine yakışır bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Özel bileşenler ve malzemelerle üretilerek cihazınızda tam bir uyum sağlaması planlanan bu kılıf modelleri, ince yapıları sayesinde kullanıcıları büyülemeyi başarıyor. Basit bir koruma sağlayan silikon kılıflar, renk renk modelleri sayesinde cihazınızın orijinal rengine en uygun modeli seçerek sanki hiç orada yokmuş gibi bir his yaratabilirsiniz. Belki de Premium silikon kılıflar arasında farklı renklere yönelerek telefonunuzu farklı bir renkle kullanmanın vaktinin geldiğine karar verebilirsiniz.

Araç içerisinde telefonunuza bağlanarak müzik açıyor veya araç hoparlörü kullanarak görüşmeler gerçekleştiriyorsanız telefona sık sık ulaşmanız ve dikkatinizi dağıtmayacak şekilde göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda mıknatıslı kılıflar tercih edebilir ve telefonunuzu araç içerisinde belli bölgelere rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Ya da gün içerisinde çalışma masanız üzerinde boş anlarınızda telefonunuzdan video izlemek hoşunuza gidiyor veya sevdiğiniz bir diziyi takip etmek istiyorsanız telefonu elinizde tutmak yorucu ve sıkıcı olsa gerek. Bunun için standlı kılıflar arasından bir seçim yaparak rahatlıkla telefonunuzu bir yüzeyin üzerine yerleştirebilir ve temas kurmaya gerek kalmadan içerikleri izleyebilirsiniz.

Kapakevi.com’un Farkı Ne?

Kapakevi.com’u rakiplerinden ayıran en temel özellikle kuşkusuz dürüstlüğümüzdür. Siz değerli müşterilerimiz için sitemizde sergilemiş olduğumuz tüm ürünlerin gerekli testlerini ve sağlamlık kontrollerini sağlayarak satışa sunmaktayız. Bünyemizde yer alan telefon kılıfları garanti kapsamında olmakla birlikte, faturalandırılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Faturası kesilerek sattığımız tüm ürünlerimiz, Kapakevi.com güvencesi altında olmakla birlikte ürünlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.