Samsung Galaxy J7 Prime Telefon Kılıfları

Günlük hayatımızın bir parçası olmayı başaran cep telefonlarının aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olan telefon kılıfları, cihazın daha uzun ömürlü bir kullanım sunmasında büyük bir rol oynuyor. Kullanıcılarımızın istek ve önerilerini dikkate alarak satışa sunduğumuz ürünleri dikkatle seçiyor ve bazı testlerden geçiriyoruz. 5,5 inç büyüklüğüne sahip Samsung Galaxy J7 Prime, 13 MP arka ve 8 MP ön kamerayla günün her anını ölümsüzleştirme şansı sunuyor. 16 GB dahili hafızası 256 GB’a kadar arttırılabiliyor ve bu sayede fotoğraf, video ve diğer tüm önemli belgelerinizi silmenize gerek kalmıyor.

Samsung Galaxy J7 Prime Uyumlu Kılıflar

Orijinal Galaxy J7 Prime cep telefonu kılıfları arasından kişisel zevkiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir modeli tercih ederek güvenle sipariş verebilirsiniz. Kapakevi.com bünyesinde gösteriş tutkunu kullanıcılar için sunulmuş taşlı kılıflar sayesinde, bulunduğunuz ortamda dikkat çekmeyi başaracaksınız. Telefonunuzun daha uzun ömürlü bir kullanım sunması ve onu koruyabilmesi açısından da etkili olan taşlı kılıfların yanı sıra tercih edebileceğiniz bir diğer model ise aynalı kılıflar.

Samsung Galaxy J7 Prime uyumlu kılıflar denildiğinde aklınıza birçok model ve kılıf türü gelebilir. Popüler bir model olmasından kaynaklı neredeyse her türde çeşidine sahip bir telefon modelidir. Basit bir koruma sunmak amacıyla üretilmiş olan ve telefonunuzla bütünleşerek varlığını unutturan silikon kılıflar ve Premium silikon kılıflar kullanıcıların en fazla beğenisini kazanan modeller arasında yer alıyor. Kılıf kullanmayı sevmeyen kişiler tarafından sıkça tercih edilen, ince yapıları ve boyutuna oranla çok iyi bir koruma sağladığı için en popüler kılıf modellerinden birisi olmayı başarıyor diyebiliriz.

Samsung Galaxy J7 Prime Ultra Koruma Kılıflar

Basit kılıflar bana yeterli gelmiyor diyenler için üretilmiş olan Samsung Galaxy J7 Prime ultra koruma armor kılıflar ile telefonunuzun başına gelebilecek her türlü kazaya hazırlıklı olabilirsiniz. Yüksek darbe ve basınç emiş gücü sayesinde ultra koruma kılıflar, koruma kavramanın hakkını tam anlamıyla veriyor. Gelişmiş bir koruma için tercih edebileceğiniz kılıflarımız garanti kapsamında olup kılıftan kaynaklanan her türlü problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ultra korumanın yanı sıra cihazınızı tam anlamıyla her açıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı hâle getirebilmek için 360 tam koruma kılıf tercih edebilirsiniz. 360 derece kılıf modelleri içerisinde cihazın ön yüzeyini koruması amacıyla özel kesime sahip ekran koruyucu yer almaktadır.

Cep telefonu kılıfını korumadan ziyade bir aksesuar ve moda unsuru olarak gören kişiler içinde kılıf modellerinde alternatifler yer alıyor. Selfie yüzüklü kılıflar sayesinde ön kamera kullanılarak çekeceğiniz fotoğraflarda tutuşu rahatlatabilir, standlı kılıflar sayesinde büyük bir ekrana sahip olan cihazınızı bir yüzeyin üstüne yerleştirerek rahatlıkla film / video izleme keyfine varabilirsiniz. Farklı bir kılıf modeli olaraksa havuz içerisinde fotoğraf ve video çekme şansı yakalayabileceğiniz universal kılıflar sayesinde sudan korkmanıza gerek yok.

Kapakevi.com’un Farkı Nedir?

Kapakevi.com diğer cep telefonu kılıf satıcılarından farklı olarak özel olarak seçmiş olduğu telefon kılıflarını sizlere sunmaktadır. Bu seçim sırasında kılıfların vaat ettikleri korumayı sağlayıp sağlamadıkları, üretim sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlık açısından herhangi bir risk oluşturup oluşturmadıkları önemli faktörlerdir. Sitemizde yer alan tüm kılıflar 1. Sınıf kaliteye sahip malzemelerden üretilmekte olup her ürün garantili bir şekilde satılmaktadır. Bunun yanı sıra vermiş olduğunuz her sipariş ve ürün için fatura kesilerek ürün teslimi sırasında size ulaştırılmaktadır.

Sitemizde yer alan Premium kılıflar sayesinde üst düzey bir kılıfa sahip olabilir, mıknatıslı kılıflar ile birlikte telefonunuzu daha kullanışlı bir hâle getirebilirsiniz. Eğer kılıf tercihinizi 360 tam koruma modellerinden yana yapmıyorsanız siparişinizin yanında ek olarak kırılmaz cam almanızı şiddetle öneririz. Bu sayede ön yüzden gelmesi muhtemel darbe, çizilme gibi senaryoların önüne geçebilmek adına etkili ve başarılı bir koruma edinebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 >