Samsung Galaxy J7 Max Telefon Kılıfları

13 MP ön ve arka kamerasıyla kullanıcıların dikkatini çeken, orta seviye cep telefonu Samsung Galaxy J7 Max, tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. 3300 mAh değerinde dev bir bataryaya sahip olan cihaz gün içerisinde şarjım bitiyor diyenlerin derdine çare oluyor demek yanlış olmaz. 5,7 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşımıza çıkan ürünü koruyabilmek için Samsung Galaxy J7 Max telefon kılıfları kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Max Uyumlu Kılıflar

Kapakevi.com bünyesinde satışa sunulan Samsung Galaxy J7 Max uyumlu kılıflar, yükse bütçeye sahip Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilmiş profesyonel kılıflardır. Kullanım sırasında kullanıcıyı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir etkiye sahip olmayan ürünler, cihazınızın korunması açısından etkili bir aksesuardır.

En popüler modellerden birisi olan silikon kılıflar ile cihazınızı hafif ama etkili bir koruma altına alabilirsiniz. Güçlendirilmiş Premium silikon kılıflar maksimum incelikte, özel bir silikon bileşeni kullanılarak üretilmektedir. Alternatif renk seçenekleri ile zevkinize uygun bir model seçimi gerçekleştirebilir, cihazınızı çizilmelerden etkilenmeyecek şekilde koruyabilirsiniz. Ayriyeten hafif çaplı darbelere karşı da etkili bir çözüm için silikon kılıf tercih edilebilir.

Göz alıcı bir tasarıma sahip olan Galaxy J7 Max’in daha fazla dikkat çekmesini sağlamak amacıyla taşlı kılıflar arasından seçim yapabilirsiniz. Kılıfın üzerine yerleştirilen dikkat çekici taşlar, telefonunuzun birden bire sanki yeni bir modelmiş gibi görünüme kavuşmasını sağlayabilir. Ayrıca daha kullanışlı ve etkili bir kullanım sunan bir kılıf için mıknatıslı kılıflar ya da standlı kılıflar tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra universal kılıflar kategorisi altında sunulan ve hemen hemen her cihazla uyumlu olarak çalışan su geçirmez kılıf modellerimize de göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Max Ultra Koruma Armor Kılıflar

Ultra koruma armor kılıflar altında Kapakevi.com olarak sizlerle paylaştığımız ürünler yüksek basınç uygulayan darbelere karşı koruma garantisi sunuyor. Ağır bir işe sahipseniz ve çalışma saatleriniz içerisinde cihazınıza büyük bir darbe gelme, sert bir cisimle etkileşime girme riski bulunuyorsa kesinlikle kullanmanızı öneririz. Telefonunuzun kasasında meydana gelebilecek ve geri dönüşü olmayan hasarların önlenebilmesi, çizik oluşumunu önlemek adına Samsung Galaxy J7 Max ultra koruma kılıflar gerekli yardımı sunacaktır.

Sitemizde yer alan premium kılıflar ile kaliteli bir kılıfın gerçekte nasıl bir his uyandırdığını anlayabilirsiniz. Sizler için özel olarak üretilmiş aynalı kılıflar sayesinde kendi tarzınızı rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Peki, Neden Kapakevi.com’u Tercih Etmeliyim?

Kapak Evi ekibi olarak en fazla karşılaştığımız sorulardan birisi olan neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusuna kısaca bir açıklık getirmek istiyoruz. Kapakevi.com üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişler 256 Bit şifrelemeye sahip ödeme alt yapımız sayesinde tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra satın almış olduğunuz tüm aksesuarlar firmamız güvencesi ve garantisi altında olmakla birlikte, üründen kaynaklanan her türlü sorun konusunda çekinmeden bizimle iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm siparişleriniz faturalandırılarak resmiyete uygun bir şekilde satışlar gerçekleştirilmektedir. Faturanız ürünle birlikte gönderilmektedir.

Kapak Evi ekibi olarak sattığımız her ürünün arkasında durarak, ürünlerimizin kalitesine ne denli güvendiğimizi sizlere kanıtlıyoruz. Telefonunuzun arka yüzü ve köşelerini koruma konusunda oldukça etkili bir çözüm sunuyor olmasına rağmen telefon kılıflarına ek olarak ekran koruyucu kullanımının çok önemli olduğunu unutmayın. Telefonunuza ön yüzden gelecek darbelerin önlenmesi ve camınızın kırılmasını önlemek için kırılmaz cam kullanımı gerekmektedir. Kılıfın yanında ek olarak bir ekran koruyucu almayı istemiyorsanız tercih edebileceğiniz 360 tam koruma cep telefonu kılıfları kendi içerisinde bir ekran koruyucu barındırıyor.

1