Samsung Galaxy A5 2015 Telefon Kılıfları 

Samsung Galaxy A5 2015 telefonlarınızla tam uyumlu telefon kılıfları arasında silikon kılıflar, rubber kılıflar, taşlı telefon kılıfları, cüzdanlı ve kapaklı Samsung Galaxy A5 2015 telefon kılıfları yer alıyor. Tercih ettiğiniz kılıf telefonunuzla tam uyum sağladığı için telefonlarınıza kolayca takıp çıkartarak değiştirirken zorlanmazsınız. Telefon kılıfları tercih ettiğiniz modele göre cihazınızı suya, toza, darbelere ve çizilmelere karşı korur.   


Samsung Galaxy A5 2015 Kılıf Modelleri


Samsung Galaxy A5 2015 telefonlar için kılıflar kalınlıklarına göre renklerine göre, desenlerine göre çok farklılık gösterebiliyor. Bazıları yumuşak silikonlardan yapılmışken bazı modellerde sert silikon kullanılmış. 
Telefon kılıfları kullanım amaçlarına göre ise; Arka kapak kılıf, standlı kılıf, kapaklı kılıf, cüzdanlı kılıf ve 360 koruma gibi çeşitleri bulunuyor. 
360  koruma kılıflar telefonunuzun her yanını sararak toza, darbelere ve çizilmelere karşı cihazınızı muhafaza eder. 360  kılıf kullanıyorsanız ayrıca bir ekran koruyucu almanıza gerek kalmaz. Arka kapak kılıflarda ise  cihazınızın ön cam bölümünü muhafaza edebilmek için cam koruyucu kullanmanız gerekebilir. 
Standlı kılıfları ise telefondan film izlemeyi video izlemeyi seviyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Telefonu standlı kılıfı ile birlikte masanın üstüne koyarak dizinizi maçınızı telefondan rahatlıkla takip edebilirsiniz. 
Telefonunu bir moda aksesuarı olarak kullanmak isteyenler için fashion case tarzı yüzüklü, taşlı telefon kılıflarını tercih ederek özel günlerinizde ve gecelerinizde kıyafetlerinizle kombin olarak kullanabilirsiniz.
Samsung Galaxy A5 2015 kılıfları telefonunuzla uyumlu olduğu için telefon dokunmatiğini ve tuşlarını kullanırken  herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Kılıflar sayesinde telefonunuzu darbelerden ve çiziklerden korurken cihazınıza yepyeni bir görüntü kazandırmış olursunuz. 


Samsung Galaxy A5 2015 Telefon Kılıfı Fiyatları 


Piyasada ve sitemizde Samsung Galaxy A5 2015 telefon kılıfı fiyatları kılıfın özelliğine göre değişkenlik gösteriyor. 13,90'den başlayan fiyatlardan taşlı ve 360 koruma olan kılıflar kalitesine ve malzemesine göre farklılaşıyor. Sipariş verdiğiniz kılıfları kredi kartı veya kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle teslim alabilirsiniz.
1