İphone X Telefon Kılıfları

Apple’nin 10. Yılında piyasaya çıkardığı iphone x modeli oldukça beğeni toplamayı başardı. Fiyatının yüksekliğine rağmen binlerce kişi tarafından tercih edilen telefon süper kamerasının yanında neredeyse tam ekran görüntüsüyle dikkat çekiyor.  Böyle bir telefon aldığınızda ilk amacınız bu cihazı yıllarca kullanabilmek olmalıdır. Telefona zarar vermeden uzun süre kullanabilmek için ekran sağlam ve kaliteli telefon kılıfı ile koruyabilirsiniz.

İphone X Kılıfları

iPhone x telefonu için tasarlanan çok farklı çeşitlerde ve renklerde telefon kılıfları bulabilmeniz mümkün, Telefonunu ağır doğa koşullarında kullananlar için ultra koruma armor kılıfların yanı sıra zerafetinden ödün vermek istemeyenler için ince ultra slim kılıflar bulunmaktadır. Gençler ve kendini genç hissedenler için her daim teanage kılıflar bulabilmeniz mümkün. 

Ultra Koruma iPhone X Kılıfları

Darbelere ve çiziklere karşı telefonunuzu korumak için ultra koruma kılıfları öneriyoruz. Masadan düşme elinizden kaydırma gibi durumlarda ultra koruma kılıflar cihazınızı rahatlıkla koruyacaktır. Ayrıca ultra koruma kılıflar kendi aralarında standlı kılıflar yüzüklü kılıflar tam koruma kılıflar gibi çeşitli modellere ayrılmaktadır.  Bu modellerden görüntü ve renk olarak hangisine karar verirseniz verin cihazınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Ulra Slim Kılıflar

Telefonunu olduğu gibi fazla kabalaştırmadan kullanmak ancak çiziklere karşı önlem almak istiyorsanız  farklı renklerde ve desenlerde ultra slim 0.2 mm kılıfları tercih edebilirsiniz.  Cihazınızı tam olarak korumaya almak için tercih ettiğiniz kılıfın yanında kırılmaz cam kullanmayı ihmal etmeyin. 

iPhone x 360 Derece Koruma Kılıflar

Tercih edeceğiniz kılıflar genellikle telefonun arka kısmını korumaktadır. 360 derece koruma kılıflar ise telefonun her yönünü korumaya almaktadır. 360 derece kılıflar kendine özel kırılmaz cam ile gönderilmektedir.  Bu kılıfların nasıl takılacağına dair videolu açıklamalar ürün açıklamasında yer alıyor.

Telefon Kılıfı Kullanılmalı mıdır?

Yeni çıkan telefonlar her ne kadar çizilmelere  ve ufak darbelere karşı dayanıklı imal edilse de zamanla cebimizde; anahtar, bozuk para gibi metal eşyalarla sürtünmesi sonucunda çizikler ve deformeler oluşmaktadır.  Ayrıca cihazınız elinizden kayıp düştüğünde veya yüksek bir yerden düştüğünde hiçbir koruma altında olamayacağı için zarar görme riski çok yüksektir.   

Telefon Kılıfı Nasıl Tercih Edilir ?

Telefon kılıfı alırken öncelikle seçtiğiniz kılıfın telefonunuza uyumlu olup olmamasına dikkat edin. Kılıflar sürekli elinizde olacağı için sağlığınıza zararlı maddeler içermediğinden emin olun. Ucuz merdiven altı üretimlerden kaçının, boyası çıkan kılıflardan uzak durun.  Telefonunuzun sağlam korunmasını istiyorsanız ultra koruma kılıfları tercih edin. Sürekli ofis ortamında çalışıyor ve telefonunuz  yanınızda duruyorsa ince slim kılıfları tercih edebilirsiniz. Hem şıklığınızdan ödün vermez hem de telefonunuzu kabalaştırmadan koruma altına alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 >