İphone X Ekran Koruyucu Kırılmaz Cam Modelleri

Çentikli  ve 5.8 inç ekran büyüklüğüne sahip iPhone x modelinde ekran parmak izine ve yağ tutmaya karşı dayanıklı olarak üretilmiş durumda.  Yuvarlatılmış ekrana sahip iphone x'in ekranını çiziklerden ve darbelerden koruyabileceğiniz çok çeşitli ekran koruyucu ve kırılmaz cam modelleri mevcut.  458 Ppi yoğunluğunda 2436x1125 pixel çözünürlüğündeki ekran 1.000.000:1 kontrast oranına sahip.

Ekran Koruyucu Modelleri

iPhone x telefonu koruyabilmek için 9h temperli cam ekran koruyucular, 5d nano tam kapatan ekran koruyucular, full body ön arka ekran koruyucu modelleri, desenli ve aynalı kırılmaz cam ekran koruyucu modelleri olarak farklı modelleri bulunuyor. Ekran koruyucu alırken ekran korumanın yanında artı bir özellik olarak hangi yanının ortaya çıkmasını istediğinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Esteğine ve  görselliğine önem verenler için aynalı ve desenli ekran koruyucular ile hem telefonunuzu çiziklerden korurken hemde şıklığından ödün vermeden kullanabilirsiniz. 5D nano cam ekran koruyucular ile telefonun ekranının tamamını kapatabilirsiniz.  Full body ekran koruyucular ise kılıf kullanmak istemeyenler için üretilmiş telefonun önünü ve arkasını çiziklerden koruyama yardımcı cam ve film şeklinde ekran koruyucu modelleridir.

iPhone X Kırılmaz Cam Fiyatı

iPhone x kırılmaz cam fiyatları kullanım amacına ve kalitesine göre farklılık göstermekle birlikte 19,90 tl'den başlayan fiyatlarla bulabilmeniz mümkün. 5d camlar ise 49.90 tl gibi rakamlara ulaşabilmektedir. Fiyatlar kaliteyle orantılı olarak artış göstermektedir. Satın alacağınız ekran koruyucunun parmak izine ve yağ tutmaya karşı dayanıklılığı, parmağınızı dokundurduğunuzda kayganlığı ön plana çıkmaktadır.

Nasıl Satın Alabilirim ?

 

Bir iphone x ekran koruyucu satın almaya karar vermeden önce müşteri temsilcilerimizle telefon, whatsapp veya mesaj yoluyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünü satın alamaya karar verdiğinizde  havale ile, kredi kartı ile, kapıda kredi kartı veya nakit olarak satın alabilirsiniz.  Siparişleriniz kargo ile kapınıza kadar getirilerek size teslim edilmektedir.