İphone 8 Plus Telefon Kılıfları

Apple iPhone büyük ekran seven kullanıcılar için çıkardığı iphone 8 plus cihazı 5.5 inç  ve full Hd görüntü kalitesinde ekrana sahip. 64 ve 256 gb modelleri olan telefon 12 Mp kamera özellikleri ile dikkat çekiyor.

iPhone 8 Plus Uyumlu Kılıflar

iphone 8 plus telefon kullananlar için tasarlanan modellerini ultra koruma kılıflar, ultra slim kılıflar, Yüzüklü mıknatıslı kılıflar ile telefonunuyla bütünleşik yaşayanlara özel dizayn kılıflar mevcut. Tercih edeceğiniz kılıflar telefonunuzu darbelere ve çiziklere karşı korurken aynı zamanda telefonunuza farklı bir görünüm kazandırmaktadır.

Her 6 ayda bir telefon değiştirmek yerine farklı renklerde kılıflar alarak, elinizde yepyeni renklere bürünmüş cihazı taşıyabilirsiniz. Telefonun renginden mutlu olanlar için şeffaf koruma kılıflar ile telefonunuzu hem koruyabilir, hemde cihazın rengini yansıtabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ultra Koruma Kılıflar

İphone 8 plus kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış ultra koruma kılıf modelleri ile ağır doğa koşullarında telefonunuzu yanınızdan ayırmanıza artık gerek yok. Darbe ve çizilmelere karşı özel hammaddesi sayesinde ani şok ve darbelere karşı telefonunuz hiç olmadığı kadar güvende. Hangi koşulda olursanız olun artık çalışırken telefonunuzu yanınızdan ayırmanıza hiç gerek kalmayacak.  Sporu doğayı koşmayı sevenler için kol bantlarıyla cihazı kolunuza takarak sporunuza devam edebilirsiniz.

Telefonunuzu korudunuz, peki ya ekranı ? Telefonların en çok zarar gören bölgelerinden biri de ekranlarıdır. Almış olduğunuz kılıflarla birlikte telefonunuza mutlaka 1.sınıf kaliteli ekran camları veya nano ekran filmleri uygulamalısınız. Telefonlarımızı genellikle cebimizde taşırız, anahtar bozuk para gibi, sert ve ekran yüzeyine zarar verecek cisimlerden korumanın en kolay yolu ekran koruyuculardan geçmektedir. Hergün baktığımız ekranın çiziklerle istila edilmiş olmasını kimse istemez, telefonunuzla internette dolaşırken veya video izlerken bu çiziklerin bizi rahatsız etmesi en son isteyeceğimiz durum. Ekran koruyucu üreticileri  her geçen gün birbirleri ile yarışıp milyonlarca dolar ar-ge yatırımları ile ultra koruma cam yüzey ekran koruyucular üretmekteler. Piyasada sahteleri olduğu gibi 1.sınıf kaliteli ekran koruyucular da mevcut. Güvendiğiniz bir siteden, ürün açıklamalarını okuyarak ve size gelecek ürünü görebileceğiniz uygulama videolarını izleyerek, kaliteli ekran koruyucular temin edebilir, telefonunuzun ekranını koruyabilirsiniz.  

Telefon Kılıfı Nasıl Seçilir ?

Cihazınız için kılıf seçerken öncelikle kullanım amacınızı belirlemeniz gerekiyor. Ağır şartlarda çalışıyorsanız, cihazınızı ağır darbelere karşı koruyucu kılıflardan almalısınız. Narin ortamlarda çalışıyorsanız ultra slim fit kılıfları tercih edebilirsiniz.  Telefonunu süslemek isteyen ler ise birbirinden cicili telefon kılıflarını tercih ederek cihazlarını hem korumaya alabilir hem de güzelliklerine güzellik katabilirler.

Alacak olduğunuz telefon kılıfı sürekli elinizde olacağı için sağlığınıza uygun orijinal ürünleri tercih etmelisiniz. Cihazınızla tam uyum sağlamayan kılıflar telefonunuzu korumayacağı gibi telefonunuza ayrıca zarar verecektir.   Bu Bağlamda Kapakevi.com sitemizden iphone 8 plus cihazınız için garantili faturalı ürünlerden tercih ederek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >