iPhone 8 Plus

İphone 7 modelini modifiye edilmiş haliyle 8 plus olarak piyasaya çıkaran apple firması iyileştirilmiş kamerası ve yeni nesil işlemci ile artırılmış gerçeklik deneyimleri sunuyor. Kablosuz arka yüzeyi sayesinde kablosuz şarja olanak tanıyor.  İphone 8 plus telefonda o güne kadar kullanılan en dayanıklı cam malzemeden imal edilmiştir. İphone 8 plus ile yeniden dizayn edilen stereo hoparlör ile daha yüksek ses ve derin bir bas deneyimi sunabiliyor. 5.5 inç büyüklüğe sahip ekran 1080x1920 pixel çözünürlüğe sahip.

iPhone 8 Plus Ekran Koruyucu Modelleri

iPhone 8 plus ekranı dayanıklı olarak imal edilmiş olsa bile, cebinizde bozuk para ve anahtarlarla yanyana koyduğunuzda çizilmesi kaçınılmaz oluyor. Çizilmelere ve darbelere karşı koruyabilmeniz için kırılmaz cam, filmler, 5d nano ekran koruyucuların yanında ön arka kırılmaz camları tercih edebilirsiniz.  Telefonunu aksesuar olarak kullanmak isteyenler için desenli ve aynalı kırılmaz camlar iyi bir seçenek olacaktır.

Telefonum İçin Hangi Ekran Koruyucu

Cihazınız için ekran koruyucuyu kullanım alanınıza göre tercih etmelisiniz.  Telefonunuzu sürekli masa başında kullanıyor ve kılıf ile cihazınızı kabalaştırmak istemiyorsanız ön arka koruyucu camlardan alarak kullanabilirsiniz.   Nano filmler ise camlardan daha ince yapıda olup hiç varlığını bile hissetmeden cihazınızı kullanabilirsiniz. Telefon kullanırken gizliliğine önem verenler gizlilik korumalı  yanlardan görünmeyen ekran koruyucuları tercih edebilirler.  5D ekran koruycucular ise ekran tam olarak kaplayarak kılıf ile birlikte kullanımınıza olanak tanımaktadır.

iPhone 8 Plus Ekran Koruyucu Fiyatları

iphone 8 plus için ekran koruyucu 9h temperli camlar 19.90 tl fiyatlardan başlıyor. 5D nano ekran koruyucular 49.90 tl fiyatlara satılırken, kalite ve kullanım alanlarına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Telefonunuz için verdiğiniz siparişleriniz  aynı gün stoktan ücretsiz kargo seçeneği ile kargoya teslim edilmektedir. Tüm siparişleriniz adınıza faturalı ve garantili olarak gönderilmektedir.

Sipariş vermek istediğiniz ürünlerimizle ilgili olarak iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.