İphone 8 küçük ekranlı telefon severler için ürettiği model 4.7 inç Retina HD ekran yer alıyor.  64 Gb ve 256 Gb kapasiteye sahip cihazda parmak izine ve yağ tutmaya dayanıklı ekran, 13334x750 px çözünürlüğe sahip.  F/1.8 diyaframa sahip 12 MP geniş açılı arka kamera 5 kadar dijital yakınlaştırmaya olanak sağlıyor.İphone 7 den sonra farklı bir bakış açısı getirdi portre fotoğrafçılığına 8 ve 8 plus serisi ile devam ediyor.  Düşük ışık koşullarında kaliteli fotoğraf çekmeye olanak sağlayan altı bileşenli lensli kamera optik görüntü stabilizasyonuna sahip. İphone 8 modelinde tasarım anlamında çok fazla bir değişikliğe gidilmezken, kasa ilk defa cam ile kaplandı.  Çelikle güçlendirilmiş kasa %50 daha dayanıklı hale getirilmiş.  Kablosuz şarj desteğinin mevcut olduğu telefonda su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Bu sayede denizde ve havuzda su altında çekimler yapabilmeniz mümkün.

iPhone 8 Ekran Koruyucu Modelleri

iphone 8 ekran özelliği olarak çizilmeye karşı dayanıklı imal edilmiş olsa bile zamanla hasara uğrayabiliyor. Telefonun ekranını uzun süre ilk günkü temizliğinde kullanmak istiyorsanız, kesinlikle ekran koruyucu ile kullanmanız gerekiyor.  Ekran koruyucu modelleri arasında 9h temperli kırılmaz camlar, aynalı kırılmaz camlar, desenli kırılmaz camlar,  5 tam kapatan cam ekran koruyucular, ekran filmleri , full body ekran koruyucuları yer almaktadır.


iphone 8 Kırılmaz cam


9h temperli kırılmaz camlar ekranı çiziklere karşı korumaya yardımcı  olurken, orta dereceli darbelere karşı ekranınızın kırılmasını önlerler.  Temperli camları kılıfla birlikte kullanabilmeniz için koruyucu ekrana taktığınızda kenarlarda 0.2 mm boşluk kalmaktadır.  5D nano tam kapatan camlarda ise boşluk kalmayarak ekranın kavisleri dahil tam olarak kapatmaktadır.  Parmak izine ve yağa karşı dayanıklı olarak imal edilen 5D nano camlara parmağınızı dokundurduğunuzda kaliteyi hissedeceksiniz.  Estetiğinden ve zerafetinden ödün vermek istemeyenler için aynalı ön arka ekran koruyucular ve desenli ön arka ekran koruyucular vazgeçilmez olacaktır.  Gizlilik korumalı kırılmaz camlar ile İphone 8 Ekran Filmleri iPhone 8 için Ekran koruyucu nano filmler kırılmaz cam kadar dayanıklılık sağlamaktadır. Filmler darbeler karşısında  kırılmaz cam gibi dağılmayarak darbeleri absorbe etmektedir. Filmlerde de camlarda olduğu gibi telefonunuza özel ön arka full kaplama filmler mevcut. iphone 8 telefonun arka tarafı cam olması sebebiyle film takarak cihazınızı kabalaştırmadan çiziklerden koruyabilirsiniz.


Ekran Koruyucu Fiyatları


iphone 8 telefonunuz için ekran koruyucu fiyatları 19.90 tl' den başlayarak, tam koruma özelliğine, dayanıklılığına ve kullanımına göre değişkenlik göstermektedir.   Verdiğiniz siparişler aynı gün kargo seçeneği ile kapınıza kadar gönderilmektedir. Ödemelerinizi kredi kartı veya havale seçeneği ile yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

20,00 TLKDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil