İphone 7 Plus Telefon Kılıfları

Apple iphone büyük ekranlı telefon modellerinin 6 plus’tan sonra 7 plus olarak piyasaya çıkardı. Portre moduyla geliştirilmiş kamerası ile arka planı flue çekmeyi seven kullanıcıların beğenisini topladı. Günümüzde hala en çok kullanılan telefon modelleri arasında yer alan iphone 7 plus, piyasada çok fazla kullanıldığı için kılıf ve aksesuar çeşitlerine ulaşmak oldukça kolay

Satın aldığınız telefonunuzu uzun süre ilk günkü temizliğiyle korumak istiyorsanız kılıf ve ekran koruyucu ile cihazınızı korumaya alabilirsiniz. Kapakevi.com sitemizde telefonunuza özel onlarca kılıf çeşidi ve farklı renklerinden birisini seçerek kapıda teslim alabilirsiniz.

İphone 7 Plus Kılıf Modelleri

iPhone 7 Plus telefonunuzla tam uyumlu  ultra koruma armor kılıflar, metal çerçeveli aynalı bumper kılıflar, ultra ince slim fit kılıflar, farklı desenlerde silikon kılıfları inceleyebilirsiniz.  Ağır doğa şartlarında çalışanlar için yüksek dayanıklılık gösteren ultra koruma kılıflar terci ediliyor. Siparişlerinizde telefon renginize özel kırmızı, siyah, gold, gold rose gibi farklı renkleri de isteyebilirsiniz.

Telenum kalınlaşmasın ancak çiziklere, darbelere karşı korunsun diyenler ultra slim 0.2 mm kılıfları incleyebilirler. Kılıflar cihazın ölçülerinden fazla bir kalınlaşma yapmadan telefonu çiziklere ve darbelere karşı korumakta.

Tercih ettiğiniz kılıfların yanında nano veya 9h kırılmaz cam kullanmayı ihmal etmeyin. Cebimizde telefonla birlikte taşıdığımız bozuk para anahtarlık gibi metal cisimlere sürtüne sürtüne zamanla deformeler yaşanıyor. En ufak düşme çarpma durumlarında telefone zarar geliyor. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmak istemiyorsanız  telefonunuzu kırılmaz cam ve koruyucu kılıf ile kullanın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Kapakevi.com adresinden beğendiğiniz ürünü, site üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebileceğiniz gibi telefonla yada whatsapp mesaj yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Akşam 17’den sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki gün içinde kargoya veriliyor. Kargo firması genellikle 1-2 iş günü içerisinde siparişlerinizi size teslim ediyor.

iPhone 7 Plus Telefon Kılıfı Fiyatları

Piyasada ve sitemizde iPhone 7 Plus telefon kılıfı fiyatları kılıfın özelliğine göre değişkenlik gösteriyor. 13,90'den başlayan fiyatlardan taşlı ve 360 koruma olan kılıflar kalitesine ve malzemesine göre farklılaşıyor. Sipariş verdiğiniz kılıfları kredi kartı veya kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >