İphone 6 Plus / 6S Plus Telefon Kılıfları

İphone 2015 yılında köklü tasarım değişikliğine giderek ilk defa phablet sınıfında olan iphone 6 üzerine inşaa edilen  5.5 inç büyüklüğünde 1080*1920 ekran çözünürlüğündeki cihaz tasarım açısında çığır açtı.  Binlerce kullanıcının beğenerek kullandığı iphone 6 plus modeli için piyasada oldukça fazla kılıf ve kapak seçeneği bulabilmeniz mümkün.

Apple iphone 6 plus ve 6S plus olarak iki modele ayrılsada kılıflar açısında her iki modelin ölçüleri birebir aynı. Düz iphone 6 plus yada 6S plus kullanıyorsanız aynı kılıf her iki telefona da sorunsuz oturuyor.

İphone 6 plus kılıfları

Kapakevi.com sitemizde iphone 6 plus ve iphone 6S plus için 360 derece tam koruma kılıflar, ultra koruma armor kılıflar, ultra ince slim kılıflar, silikon kılıflar, aynalı kılıflar, yüzüklü kılıf modelleri ve mıknatıslı çeşitleri yer alıyor. Telefonun her yanını korumak isteyen kullanıcılar için 360 derece koruma kılıflar oldukça ideal. Kılıfın kutusundan çıkan kırılmaz cam ile telefonun ekranını korurken, kılıf ile yanlarını korumaya alabilirsiniz.

Ultra armor kılıflar

İphone 6 Plus ve iphons 6S Plus için tam uyumlu armor kılıflar ile cihazınız tamamen güvende. Kalın yapısı ile darbelere ve şoklara karşı dayanıklı kılıflar ile telefonunuz her daim korumada kalacak.  Armor kılıflar ile telefonunuzu elinizden veya masadan düşürseniz bile en ufak bir hasar görmeyecek.

İphone 6 Plus Silikon Kılıflar

iPhone 6 plus silikon kılıf çeşitleri arasında ince slim kılıfları tercih ederek telefonunuzu kalınlaştırmadan korumaya alabilirsiniz. Farklı tasarım silikonları tercih ederek telefonunuzu bambaşka görünüme kavuşturabilirsiniz. Silikon kılıflar yapıları gereği bazı modeller yumuşak silikondan oluşurken bazıları ise sert TPU malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak silikonlar darbeleri absorbe ettiği için darbe dayanıklılığı biraz daha fazla olacaktır.

İphone 6 plus kılıf fiyatları

Telefonunuzla uyumlu iphone 6 plus kılıfları 19.90 tl fiyat aralığından başlayarak beğendiğiniz kılıfın modeline göre yapısına göre değişiklik gösteriyor. Kapakevi.com adresinden vereceğiniz kılıf siparişlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparak isterseniz kapıda ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 >