İphone 6 / 6S Telefon Kılıfları

İphone 2015 yılında  piyasaya çıkardığı küçük ekranlı telefon modeli kamera ve işlemci özellikleriyle oldukça beğeni topladı. İphone 5 modelinden sonra piyasaya çıkarılan cihaz oldukça radikal tasarım çizgileri taşıyor. Apple iphone 6 ve 6S olarak iki modele ayrılsada kılıflar açısında her iki modelin ölçüleri birebir aynı. Düz iphone 6 yada 6S kullanıyorsanız aynı kılıf her iki telefona da sorunsuz oturuyor.

İphone 6 İçin Kılıf Modelleri

Kapakevi.com sitemizde iphone 6 ve iphone 6S için 360 derece tam koruma kılıflar, ultra koruma armor kılıflar, ultra ince slim kılıflar, silikon kılıflar, aynalı kılıflar, yüzüklü kılıf modelleri ve mıknatıslı çeşitleri yer alıyor. Telefonun her yanını korumak isteyen kullanıcılar için 360 derece koruma kılıflar oldukça ideal. Kılıfın kutusundan çıkan kırılmaz cam ile telefonun ekranını korurken, kılıf ile yanlarını korumaya alabilirsiniz.

Ultra armor kılıflar

İphone 6 ve iphons 6S için tam uyumlu armor kılıflar ile cihazınız tamamen güvende. Kalın yapısı ile darbelere ve şoklara karşı dayanıklı kılıflar ile telefonunuz her daim korumada kalacak.  Armor kılıflar ile telefonunuzu elinizden veya masadan düşürseniz bile en ufak bir hasar görmeyecek.

İphone 6 Silikon Kılıflar

iPhone 6 silikon kılıf çeşitleri arasında ince slim kılıfları tercih ederek telefonunuzu kalınlaştırmadan korumaya alabilirsiniz. Farklı tasarım silikonları tercih ederek telefonunuzu bambaşka görünüme kavuşturabilirsiniz. Silikon kılıflar yapıları gereği bazı modeller yumuşak silikondan oluşurken bazıları ise sert TPU malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak silikonlar darbeleri absorbe ettiği için darbe dayanıklılığı biraz daha fazla olacaktır.

İphone 6 kılıf fiyatları

Telefonunuzla uyumlu iphone 6 kılıfları 19.90 tl fiyat aralığından başlayarak beğendiğiniz kılıfın modeline göre yapısına göre değişiklik gösteriyor. Kapakevi.com adresinden vereceğiniz kılıf siparişlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparak isterseniz kapıda ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 >