İphone 5S Telefon Kılıfları

 İphone 5 tasarım olarak farklı çizgiler taşıyan ve Türkiyede belkide en çok satan telefon modellerinden birisi oldu. İlk defa parmak izi okuyucusunu kullanılan telefon modeli artık bim a101 gibi gıda marketlerinde satışa sunulmaya başlandı. Kameradaki diyafram açıklığını iPhone 5S‘te f2.4‘ten f2.2′ye düşüren Apple, 8 Megapiksel çözünürlükteki yeni iSight kamerası ile harika  bir fotoğraf deneyimi sunuyor.

İphoen 5 kılıfları

İphone 5 telefonunuz için kılıf arıyorsanız kapakevi.com sitemizde 360 derece koruma kılıflar ile telefonunuzun her yönünü korumaya alabilirsiniz. Kutunun içinden çıkan kırılmaz cam ile cihazın camını korumaya alabilirsiniz.

Metal Aynalı Bumper kılıflar için hem cihazınızı koruyabilir hemde elinizden düşürmeyeceğiniz aynaya sahip olabilirsiniz. Telefonu masanın üstüne koyduğunuzda çevresini yansıtacak her farklı açıdan baktığınızda  o bölgeyi yansıtarak farklı bir görünüme kavuşacak.

Silikon kılıflar

Her daim popüler olan silikon kılıflar ile telefonunuzu kalınlaştırmadan korumaya almanın rengini değiştirmenin en kolay yolu. Farklı desenlerde ve renklerde silikon kılıflar ile telefonunuzu darbelerden ve çiziklerden koruyabilirsiniz.

İphone 5 Kılıf Fiyatları

iPhone 5 için kapakevi.com kılıf fiyatları 19.9 fiyat aralığından başlayarak kılıfın modeline ve malzeme özelliğine göre farklılık gösteriyor. Kapakevinden vereceğiniz kılıf aksesuar siparişleriniz aynı gün içerinde kargo yapılır. Ödemelerinizi sipariş verirken yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği ile de sipariş verebilmeniz mümkün. Sipariş verdiğiniz tüm ürünler orijinal adınıza faturalı olarak gönderilmektedir.

1 2 3 >