Huawei P20 Lite Telefon Kılıfları

Huawei’nin 2018 yılında kullanıcılarla buluşturduğu P20 Lite model cep telefonu Apple’ın iPhone X model telefonuna benzerliğiyle kullanıcıları büyülüyor. 5,84 inç ekranı ve neredeyse çerçevesiz diyebileceğimiz ekranıyla harika bir deneyim sunuyor. 16 + 2 MP olmak üzere 2 arka kamerası ve 16 MP ön (Selfie) kamerasıyla ölümsüzleştirebileceğiniz anlar yakalamanızı sağlıyor. 4 GB Ram ve 300 mAh bataryasıyla donma yaşamadan tüm günü çıkaracak bir performansa sahip olabilirsiniz.

Huawei P20 Lite Uyumlu Kılıflar

 Huawei P20 Lite uyumlu kılıflar sunabilmek için Kapakevi.com ekibi olarak yoğun bir çalışma içerisine girerek 1. Kalite malzemeden telefonla tam uyumlu şekilde üretilmiş kılıflar sunmayı başardık. Telefonunuzun zarif yapısına zarar vermeden tercih edebileceğiniz Silikon kılıflar sayesinde birçok renk çeşidi arasından sevdiğiniz rengi seçebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Maksimum incelikte üretilen ve telefonlarınızı özellikle çizilmelere karşı korumada yetenekli olan bu kılıf modeli varlığını size hissettirmeyecektir.

Bunun yanı sıra aynalı kılıflar tercih ederek telefonunuzu dışarıda aynaya bakma ihtiyacınız olduğunda kılıfı sayesinde kullanabilirsiniz. Kılıfa yerleştirilen küçük ayna sayesinde rahatlıkla kendinize bakabilir, saçınızı düzeltebilir ya da makyajınızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuza belli bir seviyeye kadar koruma imkânı sunan bu kılıf çeşidi sayesinde çizilme ve darbelere karşı koruma edinebilirsiniz.

Huawei P20 Lite Ultra Koruma Kılıflar

Huawei P20 Lite telefonunuzun darbelere karşı korumasını en üst seviyeye çıkaracak olan ultra koruma kılıflar sayesinde, cihazınız güçlü darbelere karşı bile göğüs gerebilir. Bu darbeler karşısında cihaza herhangi bir hasar gelmeden kılıfın tüm hasarı emmesini sağlayabilir ve cihazınızı koruyabilirsiniz. Bilhassa daha ağır işlerde çalışan ve telefonun başına her an bir kaza gelebilecek kişiler tarafından tercih edilebilecek bir kılıf çeşididir.

Bunun yanı sıra telefonunuzu korumak için kullanabileceğiniz bir diğer ürün ise ekran koruyucuları. 1. Kalite ekran koruyucusu telefonunuzun ekranına yani camına gelebilecek tüm darbelere karşı bir koruma sağlar. Çizilme, darbe emişi gibi özellikleri sayesinde camınızın kırılmasını önler ve anahtar, bıçak veya sert bir cisim tarafından çizilmesini önler. Kapakevi.com olarak telefonunuzu tam anlamıyla koruyabilmek çizildiği takdirde kullanımı etkileyebilecek bir problem olmasından dolayı ekran koruyucu kullanarak ekranınızı korumanızı öneriyoruz.

Neden Kapakevi.com’dan Telefon Kılıfı Almalıyım?

Kapakevi.com olarak sizlerin telefonlarını koruyabilmek ve kalitemizi tüm dünyaya kanıtlayabilmek adına 1. Sınıf hammaddeler kullanarak yüksek yatırımlar ve ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilen telefon kılıflarını listeliyoruz. Sitemizde sizlerle paylaşmış olduğumuz tüm ürünler (telefon kılıfları, ekran koruyucuları vs.) garanti kapsamında olmakla birlikte faturalı bir şekilde satılmakta ve teslimat sırasında fatura gönderilmektedir. Tarafımızdan alacağınız tüm telefon kılıfları orijinal olmakla birlikte telefonlarınız ile tam uyum içerisinde geliştirilmiş olan, kullanımı olumsuz şekilde etkilemeyecek ürünlerdir.

Telefon kılıfları ve ekran koruyucular arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi ise sağlığınızı riske edip etmemesidir. Kullanılan malzemelerin sahte olması veya düşük kalitede olması insan sağlığını olumsuz etkilemesine sebep olabilir. Tüm gün elimizden düşmeyen cep telefonları, vücudumuz ile direk temas içerisinde olmasından dolayı risk oluşturabilmektedir. Kılıf seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise kullanım amacınız olmalıdır. Kılıfı cihazınızın daha hoş ve dikkat çekici görünmesi için almak istiyorsanız taşlı kılıflar arasından seçim yapabilir ya da kullanım sırasında bazı özellikler sunması sayesinde kolaylık sağlaması için standlı kılıflar tercih edebilirsiniz. Standlı kılıflar sayesinde telefonunuzu bir masa, sandalye, sehpa gibi yüzeyin üzerine rahatlıkla yerleştirebilir ve film-dizi izleme keyfine varabilirsiniz.

1 2 3 4 >