Cep telefonlarının ekranları her ne kadar çizilmelere karşı dayanıklı olarak imal edilsede anahtarlık, demir para gibi sert cisimlerle aynı yere koyulduğunda zamanla ekran çiziliyor ve o çiziklerde kirler biriktiğinde ekranın görüntü kalitesi yok oluyor. Telefonunuzun ekranını her zaman yeni gibi kullanmak istiyorsanız ekran koruyucu almalısınız. Ekran koruyucu çizildiğinde veya kırıldığında kolayca değiştirebilirsiniz. 


Galaxy S6 Ekran Koruyucu Modelleri


Galaxy S6 ekran koruyucuları cam ekran koruyucular cam ekran koruyucular, şeffaf ekran koruyucular ve 3D nano cam kırılmaz ekran koruyucular olarak kendi aralarında gruplara ayrılıyor. Bunlardan en kalitelisi iGalaxy S6 3d cam ekran koruyucuları. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, telefonun dokunmatik hassasiyetini asla zayıflatma söz konusu olmuyor. Premium ekran koruyucular serisinden olan 3d Nano cam ekran koruyucuları aldığınızda uzun süre telefonunuzda kullanabilirsiniz. 3D Nano Cam ekran koruyucular ince olduğu için kullanımı engellemez ayrıca kavisli modeller için ekranı tam kaplayan yapıya sahiptir. ekranın kenarlarında boşluk kalmadan ekranın her noktasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Galaxy S6 için yalnızca ön ekranı koruyan cam ekranlar olduğu gibi telefonun arka tarafı için kullananabileceğiniz parlak aynalı ve mat ekran koruyucularıda mevcut. Bu tür ön arka korumalı ekran koruyucular telefona ayrı bir görüntü ve şıklık kazandırıyor. Telefonunda şıklığa ve estetiğe önem verenler prizma şeklinde, aynalı ön arka korumalı cam ekran koruyucu modellerine bakabilirler. Kırılmaz cam ekran koruyucuları her ne kadar kırılmaz olarak bahsedilse de çekiçle vurursanız elbette kırılacaktır. Kırılmazlık özelliği basit darbelere karşı dayanıklı olmasıdır.  


Galaxy S6 Ekran Koruyucu Fiyatları


Galaxy S6 telefonunuz için alacağınız camın fiyatı kalitesine göre farklılık gösteriyor. 13,90 TL'den başlayarak 70-80 TL fiyat aralığına kadar kalitesine göre cam ekran bulabilmeniz mümkün. Ucuz plastik ekran koruyucular almak yerine kalitelisinden alın uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ucuz plastik ürünler dokunmatiği engelleyeceği için telefonu rahat kullanamazsınız.

 

Nasıl Satın Alabilirim ? Kargom Kaç Gün İçinde Gelir ?

Samsung Galaxy S6 modeli için ekran koruyucu satın almaya karar vermeden önce müşteri temsilcilerimizle telefon, whatsapp veya mesaj yoluyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünü satın alamaya karar verdiğinizde  havale ile, kredi kartı ile, kapıda kredi kartı veya nakit olarak satın alabilirsiniz. Siparişleriniz kargo ile kapınıza kadar getirilerek size teslim edilmektedir. Sipariş verdiğiniz andan itibaren kargo saatleri içinde aynı gün kargo şubesine teslim edilir ve size en kısa sürede ulaşır.


Orijinal Faturalı Ürünler 

Kapakevi.com sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmış olduğumuz tüm ürünler ( telefon kılıfları, ekran koruyucular ve tüm ürünler ) garanti kapsamında olmakla birlikte faturalı bir şekilde satılmakta ve teslimat sırasında adınıza düzenlenmiş fatura gönderilmektedir. Tarafımızdan alacağınız tüm telefon aksesuarları orijinal olmakla birlikte telefonlarınız ile tam uyum içerisinde geliştirilmiş olan, kullanımı olumsuz şekilde etkilemeyecek ürünlerdir.