Ekran Koruyucu

Kullanmakta olduğumuz telefonların ekranlarının çizilmesini ve aşınmasını kesinlikle istemeyiz. Bazen telefonumuzu cebimizde taşırken, yanına çakmak, anahtarlık ve bozuk para gibi metal eşyalar koyuyoruz. Cebimizde bu tür madeni eşyalar telefonun ekranının çizilmesine sebep oluyor. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmak istemiyorsanız telefonunuza ekran koruyucu kırılmaz cam kullanabilirsiniz. 

Kapakevi.com sitemizde yer alan 3d cam koruyucu ekranlardan alarak telefonunuzun ekranını çizilmelere karşı korurken dokunmatik hassaslığından taviz vermeden kullanabilirsiniz. 3D Nano kesim cam ekran koruyucular inceliği ve şeffaflığı ile telefonu kullanırken rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Piyasaya yeni çıkan iphone x samsung s8 ve note s8 gibi tüm modellerin ekran koruyucularını sitemizden ücretsiz kargo seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 

Ekran Koruyucu Fiyatları

Telefonunuz için ekran koruyucu cam almaya karar verdiğinizde incelemeniz gereken farktörlerin başında fiyat ve kalite performansı geliyor. Piyasada çok çeşitli fiyat aralığında ve kalite aralığında ürün bulabilmeniz mümkün. Kapakevi.com'da yer alan kırılmaz ekran koruycuclar 3D nano cam kesim ekran koruyuculardır. Sitemizde yer alan ürünleri her yerde bulabildiğiniz plastik ekran koruyucularla karıştırmayın.

Ekran Koruyucu Gereklimidir?

Telefon ekranları genel itibari ile çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı yapılmasına rağmen zamanla sert cizimlerle ve düşme sonucunda çizilebiliyor. Uzun süre kullanımda aşınmalar söz konusu olabiliyor. Ekran koruyucu çizildiğinde değiştirebilirsiniz ancak telefonun ekranı çizildiğinde ekran değişimi yapmanız gerekiyor. Buda neredeyse  telefonun 3'te biri fiyatına denk geliyor.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39 >