Kapakevi Apple Türkiye

Dünya genelinde adeta bir efsane haline gelen, merakla yeni modelleri beklenen ve bununla birlikte bir de fenomen sıfatını yakalayan Apple, sayısız teknoloji ürünü ile gönlümüzü çalıyor. Her şeyden önce Apple telefon modelleri ile dikkatimizi çekmekte. Bugün hem özellikleri, hem şıklığı, hem de adeta bir olmazsa olmaz haline gelmesi sebebi ile herkes bir Iphone sahibi oluyor. Yeni ya da eski model fark etmeksizin, herkesin gönlü Apple telefon modellerinden yana. Üstelik bir de birbirinden güzel ve göz alıcı kapak ve kılıf seçenekleri, telefonumuzu bize özel kılıyor. Tıpkı Iphone size özel bir tasarım yapmış gibi… Diğer taraftan markaya bir de imkânları açısından bakacak olursak, Türkiye’de servis imkânları iyi olan ve hayal kırıklığına uğratmayan bir alternatif olduğunu görürüz. Kaliteli bir seçenek olması da cabası. Bugün Türkiye’de satışta olan telefon modellerine ve marka alternatiflerine baktığımızda, Apple açık ara ön plana çıkıyor ve kalitesi ile uzun ömrü ile de dikkat çekiyor. Dolayısıyla uzun ömürlü bir seçim yapmak ve kaliteyi ön planda tutmak istiyorsanız, Apple telefon modelleri tam size göre. Bu arada yeni çıkan modellerin gönlünüzü çalması ihtimalinin de söz konusu olduğunu hatırlatalım. Yeni modellerin özellikleri ve de tasarımı, telefonunuzu değiştirmeniz için bir sebep olabilir. Ayrıca bir de birbirinden göz alıcı telefon kılıfı modelleri sizi cezbedebilir. Silikon kılıflardan aynalı kılıflara ve metal kılıflara kadar pek çok farklı alternatif Apple modelleri için mevcuttur. Kapakevi Apple Türkiye için pek çok uyumlu model sunmakta ve size çeşitlilik ile hizmet etmektedir. Apple telefon kılıfı alternatiflerine göz atmayı kesinlikle unutmamalısınız. Hatta yeni bir Apple modelini almaya karar verirken, mutlaka Apple telefon kılıfı seçeneklerine de göz atmalısınız. Bunun için pek çok noktayı ziyaret edebilir, farklı adreslerden yeni modellere ulaşabilirsiniz. Yeni telefonunuzun ardından ise yeni Apple telefon kılıfınız için ise doğru adres Kapakevi olacaktır.

Kapakevi Apple Telefon Kılıfları Farkı Nedir?

Aslında bu konuya öncelikle telefon kılıflarına duyulan ihtiyaç ile başlamamız gerek. Eğer Apple gibi iyi ve özel bir markanın telefonuna sahipseniz, telefonunuz kıymetlidir. Hem maddi değeri yüksek, hem de genel özellikleri bakımından özel ve değerli bir telefona sahip olduğunuz için daha koruyucu olacaksınız. Bu durumda ise Kapakevi yardımınıza koşuyor. Apple telefon kılıfları, özel tasarımları ile hem telefonlarımızı darbelere karşı koruyor, hem de daha göz alıcı görünmelerini sağlıyor. Bunun için farklı malzemelerden üretilmiş, farklı tarzlarda ve özelliklerde pek çok seçenek söz konusu. Peki, Kapakevi Apple telefon kılıflarının özellikleri nelerdir?

-          Her şeyden önce 1. Sınıf malzemeden üretilmiş olması ve 1. Kalite ürünler olması sebebi ile Kapakevi telefon kılıfları farklılaşmaktadır.

-          Diğer taraftan dayanıklılığı ile dikkat çeken hammadde kullanılması sebebi ile telefonunuzu koruma oranı da oldukça yüksektir. Örneğin, silikon telefon kılıfları en çok tercih edilenlerdir. Bunlar koruma oranı yüksek, tasarımsal çeşitliliği de geniş alternatiflerdir. Diğer taraftan metal kılıfların da koruyuculuğu oldukça yüksektir. Premium Silikon kılıflar ise Apple telefonunuz için oldukça uygun bir seçenek olabilir. Son olarak ise aynalı kılıflar ve de Universal kılıflar, telefonunuzun şıklığını artıracak ve beraberinde onu koruyacak güzel seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır.

-          Bugün güncel yeni telefon modellerine uygun güncel telefon kılıflarını bulabileceğiniz tek adres olması, Kapakevi’ni farklı kılıyor. Yeni çıkan her modele uygun seçeneklere ulaşmanın mümkün olması, sizi bu yolda yalnız bırakmadığının da bir göstergesi… Telefonunuzun güvenliğini en az sizin kadar düşünen bir adres ile karşı karşıyasınız.

Apple Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Apple telefon kılıfı modelleri, güncel tüm modeller ile eş değer bir çeşitliliğe sahiptir. Bugün mevcut modellerin tamamına uygun telefon kılıfına sahip olunabilir. Kapakevi Apple telefon kılıfı modelleri ile ilgili olarak oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve de sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitliliğini artırmıştır. Bugün baktığımızda Kapakevi Apple telefon kılıfı seçeneklerinde silikon kılıf alternatiflerinin çokluğu dikkat çekmektedir. Apple silikon kılıf çeşitliliği, telefonumuzu korumanın en kolay yoludur. Darbelere karşı koruyucu etki yaratan bu özel malzeme ile ayrıca Apple Premium silikon kılıflar da üretilmiştir. Tüm bunları Apple çeşitliliği altında değerlendirebiliriz. Apple aynalı kılıflar ise şıklığı ile her zaman göz kamaştırır. Her zaman her ortamda fark edilmenizi sağlayacak olan bu modeller, telefonunuzu da sizi de özel kılacaktır. Koruyucu bir katman oluşturmaları ise cabası. Son olarak ise Kapakevi Apple modellerinde universal kılıflar dikkat çekiyor. Bunlar da yine en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Her biri, şık ve özel görünümünün yanı sıra, telefonunuz için bir koruyucu olacak olan bu kılıf modelleri, uygun fiyatlar, geniş bir çeşitlilik ve sorunsuz sipariş hizmeti ile sunuluyor. Telefonunuz tüm üstün teknoloji özelliklerine barındırmasına karşın, unutmayın ki çok sayıda üretilmiş bir cihaz. Yani aynısından pek çok kişide var. Ancak siz kullanacağınız birbirinden şık telefon kılıfları ile telefonunuzu size özel kılabilirsiniz. Üstelik renk ve model çeşitliliği öyle geniş ki, gerçekten de size özel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük de olsa çizikler ya da çatlaklara karşı telefonunuzu korumuş olacak, ömrünü uzatacaksınız. Şimdi ise gelelim en önemli noktaya, neden Kapakevi.com’u tercih etmeliyiz?

Kapakevi.com Ayrıcalıkları

Kapakevi.com, uygun telefon kılıfı fiyatlarından, sunduğu geniş çeşitliliğe, kaliteden, güvenilir hizmete öyle çok avantaj sunuyor ki, tüm bunlar bir araya geldiğinde, harika bir alışveriş deneyimi ortaya çıkıyor. Apple tercih eden ve bu markanın cep telefonu modellerine uygun kılıf arayanlar için birbirinden özel alternatiflerin yer aldığından söz etmiştik. Ancak elde edeceğiniz fırsatlar bunlar ile sınırlı değil. Adım adım gidecek olursak, daha net olacaktır.

-          Öncelikle geniş ürün yelpazesi ile Kapakevi.com alışverişin en keyifli halidir. Apple telefon kılıflarından, Samsung telefon kılıflarına ve çok daha fazlasına kadar pek çok alternatif söz konusu. Üstelik her markanın, her modeli için sayısız türde kılıf mevcut. Apple telefon kılıfları denildiğinde akla gelen, silikon kılıflar, Premium silikon kılıflar ve aynalı kılıflar unutulmamalı. Üstelik bir de metal kılıflar ile universal kılıflar da seçenekleriniz arasında.

-          Telefon kılıfı fiyatları da oldukça önemli bir konu… Her zaman her alışverişimizde bütçemiz doğrultusunda hareket ederiz. Kapakevi.com bu bilinçle, kaliteyi mümkün olan en uygun fiyatla sunuyor. Dolayısıyla telefon kılıfı fiyatlarını burada en cazip seviyede bulacaksınız.

-          1. Kalite malzemenin kullanılması ve 1. Kalite ürünlerin sunulması önem taşıyan detaylardan bir diğeridir.

-          Anneler günü, doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel bir gün söz konusu ise dilediğiniz gibi hediye paketi yaptırabilir ve bu özel ürünleri sevdikleriniz ile buluşturabilirsiniz. Hediye paketi konusunu dert etmenize gerek yok.

-          Online alışveriş söz konusu olduğunda güvenliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Burada ise telefon kılıfı sipariş ederken, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

-          Stoktan gönderim yapılması sayesinde hızlı kargo imkânına da erişmiş oluyorsunuz ve özel günler için seçim yapmak kolaylaşıyor.

-          Son olarak ise Kapakevi.com ekibinin her zaman yanınızda olduğunu bilmelisiniz. Apple telefon kılıfı ya da benzeri bir seçiminizi kolayca sipariş edebilir, karşılaştığınız sorunlarda ise destek ekibinden yardım alabilirsiniz. 

29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
29,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 67 >