Tam Kapatan Ekran Koruyucu Özellikleri

Cep telefonunu ekranını komple kaplar ve çizilmelerden korur. Darbe etkisini azaltarak ekran kırılmasını önler (yumuşak darbelerde).9h nano kırılmaz cam telefonunuzun ekranını kenarlarda boşluk bırakmadan koruma sağlar. Güneş ışıklarını emerek %90 oranda parlamayı önleyerek ekran görüntüsünde netlik kazandırır. %98 ışık geçirgenliği ile mükemmel ekran görüntüsü ile canlı ekran görüntüsü sağlar. 4H sert cisim çiziklerine karşı koruyarak cihazınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Benzersiz oleofobik tabakası sayesinde ekranın ilk günkü gibi kalmasını sağlar.


Nasıl Satın Alabilirim ? Kargom Kaç Gün İçinde Gelir ?


Tüm telefon modelleri için ekran koruyucu satın almaya karar vermeden önce müşteri temsilcilerimizle telefon, whatsapp veya mesaj yoluyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünü satın alamaya karar verdiğinizde  havale ile, kredi kartı ile, kapıda kredi kartı veya nakit olarak satın alabilirsiniz. Siparişleriniz kargo ile kapınıza kadar getirilerek size teslim edilmektedir. Sipariş verdiğiniz andan itibaren kargo saatleri içinde aynı gün kargo şubesine teslim edilir ve size en kısa sürede ulaşır.


Orijinal Faturalı Ürünler
Sitemizde sizlerle paylaşmış olduğumuz tüm ürünler ( telefon kılıfları, ekran koruyucular ve tüm ürünler ) garanti kapsamında olmakla birlikte faturalı bir şekilde satılmakta ve teslimat sırasında adınıza düzenlenmiş fatura gönderilmektedir. Tarafımızdan alacağınız tüm telefon aksesuarları orijinal olmakla birlikte telefonlarınız ile tam uyum içerisinde geliştirilmiş olan, kullanımı olumsuz şekilde etkilemeyecek ürünlerdir.


Uyumlu Model : Samsung Galaxy C7

  • Ekran Koruyucular : Tam Kapatan
  • Ekran Koruyucular : Nano Anti Shock Ekran Filmleri