Sony Japonyada 7 mayıs 1946 yılında icraatlarına başlamış birden çok ülkede hizmet veren şirketlerin oluşturduğu bir marka isimdir. Bu markanın ana şubesi yani esas firma yerleşkesi tokyo'nun Minato semtinde aktif olarak hizmet vermektedir. Sony bugüne kadar yapım aşamasına geçmiş olduğu birçok ürününü kalite bazlı şekilde piyasaya servis etmiş ve bu sayede dünyanın her bir köşesinde adından sıkça söz ettirmiştir.

Sony markası özellikle telefon ve telefon aksesuarları ile tüketicilerinin hayranlığını kazanarak bugünlere gelmiştir. Bu telefonlardan biri de hepimizin de bildiği üzere Sony Xperia modelli üründür. Sony Xperia gerek ergenomik tasarımsal yapısı, gerekse de kullanım kolaylıkları ile insanların telefon kreasyonu bakımından tercih ettiği değerli telefon modelleri arasında yerini almakta.

Sony dünyada ilk su geçirmez telefon modellerini ortaya çıkaran bir kuruluştur. Bu gelişme otoritelerin tutumu bakımından Teknolojik olarak büyük bir atılım ve telefon sektöründe muazzam bir devrim olarak adlandırılmakta.

Son Xperia Türkiye piyasasında da yine aynı şekilde toplum tarafından beğenilmiş ve bu telefon üzerine üretilen her aksesuar yoğun talep görmektedir. Sony Xperia Kılıfları şuanda gençlerin çok yoğun  olarak ilgi gösterdikleri aksesuar olarak yerini almıştır. Bu ürünle alakalı her dönem yeni modellerde kılıflar üretilerek piyasaya sürülmektedir. Önemli olan ve dikkat edilmesi gereken şey şudur, insanlar yeniliği seviyorlarsa değişimden yana ortaya çıkan her farklılığı kabul ediyorlarsa Yeni model Sony Xperia Kılıfları da dönemsel anlamda tercih edecekler demektir.

Silikon Kılıflar

Silikon Sony Xperia kılıfları esnek, kolay temizlenebilen ve kalınlığı ile telefonu darbelere karşı koruyabilen kılıflardır. Silikon kılıflarımız yüksek kaliteye sahip olduklarından dolayı telefonunuzun dış görünüşünü etkilemezler. Özel kalıp teknolojisiyle üretilen Sony Xperia silikon kılıfları kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Ürün modelleriyle tam uyumludur ve telefonları korumada kusursuz görev alarak memnuniyet sağlar. Farklı renklerdeki Sony Xperia silikon kılıf modellerimiz arasından beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Premium Silikon Kılıflar

Premium silikon Sony Xperia kılıf modelleri normal silikon kılıflara göre daha incedir. Slim silikon Sony Xperia kılıfı ile telefonunuzda ince bir koruma katmanı oluşturabilirsiniz. Telefonunuzun sadece ön ve arka yüzeyini değil, yan yüzeylerini de başarıyla koruyabilen premium silikon kılıflar Sony Xperia telefonlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kirlenmeye karşı özel teknolojisi bulunan, inceliğiyle nazik dokunuş hissi veren Sony Xperia premium silikon kılıflarımız kaliteli malzemeden üretilmişlerdir. Lazer teknolojisi kullanılarak üretilen premium silikon kılıf modelleri Sony Xperia cihazlarındaki yan düğme ve hoparlör çıkışı gibi alanlarla tam uyumluluk gösterir.

Ultra İnce Kılıflar

Sony Xperia cihazları için varlığıyla yokluğu bir olan, incecik telefon kılıfları arıyorsanız ultra ince modellerimiz tam size göre! Ultra ince Sony Xperia kılıflar yumuşak ve nazik dokunuş hissi vererek telefonun kaymasını önler. Tozları çekmeyen, kolay temizlenen, ani darbelere dayanıklı, telefonun tüm yüzeylerini koruyabilen ultra ince kılıflarımızla cihazlarınızı çizilmelere karşı koruyabilir ve daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Ultra ince kılıfların inceliği ile Sony Xperia telefonlarınızı kolaylıklar cep gibi dar alanlarda taşıyabilirsiniz.

Aynalı Kılıflar

Sony Xperia aynalı metal kılıflar son zamanların en gözde modelleri arasındadır. Ön yüzey ve yanları ayna etkisi gösteren özel metalle kaplıdır. Aynalı kılıflarımız plastik malzemeden değil, 1. sınıf metal malzemeden üretilmiştir. Özel kesim teknikleriyle üretilen Sony Xperia aynalı kılıf modellerimiz telefonların kamera, yan tuş takımları gibi slotlarıyla mükemmel uyuma sahiptir. Aynalı olması sebebiyle telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı korurken gün içerisinde çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir.

Metal Kılıflar

Metal Sony Xperia kılıf modelleri en kaliteli malzemeye sahip, birinci sınıf ürünlerdir. Plastik içermeyen, darbelere karşı güçlü koruma sağlayan ürünlerimiz Wİ-Fİ sinyal gücünü ve şebekeyi etkilemez. Sony Xperia metal kılıflar telefonlarla tam uyumludur. Kusursuz kalıbı ile telefonları sarmalayan Sony Xperia metal kılıf modellerimiz çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Universal Kılıflar

Farklı kol ölçülerine göre ayarlanabilir universal Sony Xperia kılıfları tempolu yürüyüş ve koşularda vazgeçilmez ürünler arasındadır. Harekete karşı duyarlı, terleme durumunda özel Neoprene yapısı ile telefonu koruyan, müzik dinlemenize, çağrılarınızı yanıtlamanıza imkan sağlayan universal kılıf modellerimiz uygun fiyatlarla kaliteyi sizler için buluşturuyor. Dokunmatik ekrana uyum sağlayan universal Sony Xperia kılıf ürünlerimiz şeffaf ekran koruyucu sayesinde dış etkenlere karşı da güvenlik sağlamaktadır.

 

·       Yeni Sezon Sony Xperia Kılıfları

Xperia Kılıfları ile ilgili internet üzerinden biraz araştırma sorgulama yaptığınızda muhtelif olarak karşınıza bu ürünle alakalı son 5 yılda en fazla tanıtımı yapılmış ve insanların en fazla kullanım göstermiş olduğu sony xperia kılıflarıyla karşılaşacaksınız. Çünkü profesyonel anlamda bu işe önem göstererek yeni sezon ve yeni model sony xperia kılıflarını dönemsel olarak takip edip sizlere ulaştırabilecek kapak / kılıf satış sitesi sayısı gerçekten çok az diyebiliriz. Biz www.Kapakevi.com olarak ticaret misyonumuz gereği herzaman şunu bildik ve şunu söylüyoruz; eğer biz en yeni sony xperia kılıflarını takip ederek sizlere ulaştıramıyorsak bu işi hiç yapmayalım daha iyi. Sizlerin en yeni xperia kılıflardan yararlanmanızı sağlamak bizim ana hedefimizdir.

 

 Son Model Sony Xperia Kılıflarını Kapakevi Tedarik Ediyor

Çalışma prensibimiz gereği son model sony xperia kılıflarını müşterilerimize sunmanın heycanını taşıyoruz. Ticaret politikalarımız gereği sony gibi telefon markalarının çıkarmış olduğu ürünleri en güncel ve en yeni modellerini çok yakından takip ederek tedariğimizi sağlıyoruz. Müşterilerimiz süreç geçtikçe web sitemizi gezintilediklerinde karşılarında yeni model telefon kılıflarını görüyorlar. İşte bu yüzden onlar tarafından tercih ediliyoruz bu da bizi doğal olarak daha fazla profesyonel olma yolunda teşvik ediyor.

Biz Kapakevi telefon kılıfları sitesi olarak türkiyede hemen hemen her telefona uygun telefon kılıflarını müşterilerimize temin etmeye çalışıyoruz. Temin etmek elbette yetmiyor, günümüz teknoloji ve hız çağı olarak nitelendirildiği için hızlı kargo teslimatını şirket politikalarımız gereği uygulamaya alıyoruz. Müşterilerimiz bu gibi hizmetlerden faydalandıkça son model xperia kılıflarını almakda zorluk yaşmadan, uygun gönderim ve ödeme avantajları ile müşterilerimize maksimize edilmiş bir kolaylık imkanı da ortaya çıkarmış oluyoruz.

Sony Xperia Kılıfları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edebilirsiniz

Ne yapmalı ? Ona sizi hatırlatacak bir hediye almalı elbette. Bazen doğum günü olur, bazen evlilik yıl dönümü olur, bazen anneler günü bazen de 14 şubat  sevgililer günü..İnsan yeterki özel bir günde sen sevdiği kişiyi sevindirmek istesin. Önemli olan sizi hatırlatıp iyi bir şekilde yad etmesidir öyle değil mi ?

Hemen kapakevi sitesine giriş yapıyorsunuz ve ardından kılıflar kategorimize bakıp oradaki sony xperia kılıfları bölümünü ziyaret ediyorsunuz. Karşınıza yetkin anlamda piyasada en son çıkan modelde kılıflar göreceksiniz. İçlerinden birini seçip sepetinize atıyorsunuz, sonrasında güvenili bir şekilde ödeme işlemini de yapıp belirteceğiniz adrese gönderilmesini istiyorsunuz. Yapacağınız tüm bu işlemler birkaç dakikanızı alacaktır sadece. İşte herşey bukadar basit.

Misyondan ve Vizyondan ayrılmıyoruz ve ayrılmayacağız. Telefon kılıfları satın almak istediğinizde biz her daim burada olacağız, destek almak istediğinizde canlı yardım birimimiz size teknik temas sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.