Sony Xperia XZ Premium Telefon Kılıfları

Sony’nin 2017 yılında piyasaya sürdüğü Xperia XZ Premium model cep telefonu büyüleyici tasarımı ve dikkat çekici özellikleriyle gündemde yer edinmeyi başarmıştı. 5,46 inç ekrana sahip olan cep telefonu, 19 MP arka kamerasıyla istediğiniz her anı yakalama fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra Selfie çekmeyi seven biriyseniz 13 MP ön kamerası sayesinde yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Her uygulama ve oyunu açmaya yetecek güçlü işlemcisi, 4 GB Rami ve 3230 mAh değerine sahip bataryasıyla bir günü çok rahat bir şekilde çıkarmanızı sağlıyor.

Sony Xperia XZ Premium Uyumlu Kılıflar

Sony Xperia XZ Premium uyumlu kılıflar çok fazla ilgi görüyor ve telefonla bütünleşmesinden dolayı takdir ediliyor. Telefonun zarif yapısı ve şık görünümüne zarar vermeden rahatlıkla kullanılabilen bu telefon kılıfları sayesinde cihazınızı güvene alabilirsiniz. Telefonunuzu çizilmelere karşı koruyabilmek için oldukça ince olan Premium silikon kılıflar tercih edebilir ve telefonunuza takılı olduklarını dahi unutabilirsiniz. İncelikleri ve alternatif renk seçenekleri sayesinde telefonunuzun orijinal rengiyle bir olan ürünü tercih ederek gerçekten de orada yokmuş gibi bir hava katabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yüksek derecede bir korumaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Ultra koruma kılıflar tercih edebilir ve telefonunuzu büyük darbeler karşısında da hasar almadan atlatmasını sağlayabilirsiniz. Özel olarak darbe emiş gücü arttırılmış malzemelerden üretilen bu kılıf modeli 1. Kalite hammaddeler kullanarak insan sağlığını riske etmeyecek şekilde üretilmektedir. Telefonunuza gelen darbeler, yere düşme, çarpma gibi durumlardan çizik dahi almadan telefonunuzun kurtulmasını sağlayarak, ileri seviye koruma sağlamaktadır.

Sony Xperia XZ Premium Su Geçirmez Kılıflar

Xperia XZ Premium telefonunuz ile sualtına girmeyi planlıyorsanız tercih edebileceğiniz su geçirmez kılıf çeşitleri sayesinde güvenli bir şekilde havuza dalabilir, belirli seviyelere kadar denize de girebilirsiniz. Universal Kılıflar olarak da adlandırılan bu kılıf modelleri, sualtında telefon kullanabilmek, fotoğraf veya video çekebilmek için tercih edebileceğiniz su geçirmez kılıf modelleridir. Telefonunuzu bir paket diyebileceğimiz kılıfların içerisine yerleştirerek onların güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra cihazlarınızın daha hoş ve şık durmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz taşlı kılıflar sayesinde çevrenizde herkesin telefonunuza kitlenmesini sağlayabilir, onları büyüleyebilirsiniz. Kılıf üzerine yerleştirilmiş dikkat çekici ve parlak taşlar sayesinde telefonunuzu süsleyebilir ve hoş bir görüntü oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kapakevi.com aynalı kılıflar ya da mıknatıslı kılıflar tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı kılıf sayesinde telefonu araç içerisinde bir yere sabitleyebilir ya da iş sırasında görüş açınızda olan bir yere tutturabilirsiniz.

Peki, Kılıfımı Neden Kapakevi.com’dan Almalıyım?

Telefonunuzun güvenliğine önem veren birisi olarak kılıf tercihinizi Kapakevi.com bünyesinde satışta olan kılıflardan yana yaparak elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şunlardır; garanti ve faturasıyla birlikte satın alabileceğiniz bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz. Garantisi bulunan bir kılıf orijinal ve kendisine güvenen bir üründür. Bunun yanı sıra tamamen yasal yollardan elde etmiş olacağınız kılıfınızın faturası ürününüzle birlikte size gönderilecek olup, herhangi bir sorun yaşamanız halinde faturanız sayesinde hak talep edebilirsiniz.

Kılıflarımızın üretimi sırasında 1. Kalite hammadde kullanılmakta olup, yüksek yatırımlar ve ar-ge çalışmalarının ürünü olan kılıfları sizlere sunmaktayız. Üst düzey koruma ve kalite vaat eden ürünlerimizin yanı sıra telefonlarınızın ekranını korumak adına tercih edebileceğiniz ekran koruyucuları da bulunmaktadır. Telefonunuzun ekranının çizilmesi veya çatlamasını önlemek adına orijinal bir ekran koruyucu kullanabilir, yüksek darbelere karşı ekranınızı güvence altına alarak içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

1