YASAL UYARI

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizi ziyaret ederek sitemizde yer alan sözleşmeler ve yasal uyarıları kabul ettiğiniz kabul edilmektedir.

www.kapakevi.com işbu koşullar da dâhil olmak üzere sitede yer alan tüm içeriği değiştirme ve/veya kaldırma ve site üzerinde her türlü tasarruf hakkını haizdir.

www.kapakevi.com sitede yer alan içerik ve bilgi nedeniyle ya da sitenin ziyaret edilmesi veya siteye erişilememesi ya da sitenin diğer herhangi bir şekilde kullanımından doğabilecek zararlara ilişkin olarak hiçbir şekilde hukuki ve/veya cezai sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitede link verilen ya da verilebilecek diğer sitelerde yer alan bilgi ve içerik ve bu sitelerin kullanımı bakımından da www.kapakevi.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitede yer alan bilgiler, resimler, fotoğraflar, markalar, yazılar, sloganlar ve diğer tüm işaretler dahil tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar www.kapakevi.com'un mülkiyeti altındadır. www.kapakevi.com'un
önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır. www.kapakevi.com, sitede yer alan içerik ve bilgiye ilişkin olarak gerçekleştirilebilecek fikri ve sınai mülkiyet hakları ihlallerine karşı her türlü hukuki ve cezai işlemde bulunma hakkını saklı tutar.