Kapakevi Microsoft Lumia Türkiye

   Büyük bir yatırım devi olan Microsoft, takvim yaprakları 2013 yılının Nisan ayını gösterirken bünyesine içinde kalite barındıran ve her zaman paydaşlarından önde rekabet eden bir telefon serisi katmıştır: Microsot Lumia!
   Sektörün ileri gelen markalarından olan ve müşterilerine sunduğu sonsuz hizmetle birlikte her daim takdir toplayan Microsoft Lumia, Türkiye pazarında da kendine rahatça yer bulan ve her geçen gün gelişen bir yapıya sahiptir. İcat olunduğu günden bu yana hepimizin en büyük kurtarıcısı haline gelen telefon cihaz teknolojisine farklı bir boyut katan; sizlerden alınan geri dönüşlerle birlikte kendini kanıtlayan, müşteri kalitesine ve isteklerine açık olan Microsoft Lumia, olağan trafiğinde kullanan müşteriler tarafından tam not almıştır.
   Bizler de Kapakevi ailesi olarak Microsoft Lumia’nın Türkiye pazarına sürdüğü her yeni cihazın, en son ve en güncel modelleriyle sizlere kılıflarını ulaştırmaktayız. Her daim size gösterdiğimiz özenle birlikte, elinizde bulunan cihazın sizi yansıtan özelliklerde bir kapağa ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz için; yıllardır süregelen hızımızla hizmetinizdeyiz.
Kapakevi Microsoft Lumia Telefon Kapakları Neden Tercih Edilmelidir?
   Var olduğumuz alanda sektöre başladığımızdan bu yana öncelik olarak sahip olduğumuz bir vizyon vardı. Müşteri memnuniyeti ve kalitenin bir araya gelerek tüketiciyi her zaman pozitif yönde etkilemesi. Microsoft Lumia telefonlar Türkiye pazarında çok fazla tercih edilen ve kullanımı en kolay, en dayanıklı teknolojik ürün ağı olarak kabul görmektedir. Biz de bu fikirden yola çıkarak sizleri her daim rahat ettirecek ve farklı gösterecek kapaklar tasarladık.
   Önceliğimiz paydaşlarımızdan farklı olduğu için Kapakevi ailesi olarak her zaman işimizi büyük bir samimiyet ve ciddiyetle yaptık. Sizlerin kolaylıkla ulaşabileceği dijital bir platform olan internet sitemizden tek tık’la ulaşabileceğiniz birçok tasarımı neredeyse ayağınıza getirdik. Oldukça şık ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken kapakları her zaman stoklarımızda bulundurarak sizlere hızlı ve güvenli bir hizmet sunduk.
   Microsoft Lumia’nın Türkiye Pazarı’nda sizlere sunduğu tüm telefon seri ve çeşitlerinin şık, rahat ve güvenilir hammaddeli kapaklarını tasarlayarak farkımızı bir kez daha ortaya koyduk. Herkesin elinde olan telefon kapaklarının özenle hazırlanmış olması ve ergonomik yapısı eminim sizleri de memnun edecektir. Microsoft Lumia’nın su geçirmeyen, mıknatıslı ve metal kaplı gibi pek çok çeşidine kapakevi.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Neden Kapakevi Tercih Edilmeli? Bizim Frakımız Ne?
   Hizmet sektöründe var olan birçok firma pek çok yönden açık yaşamaktadır. Kimisi müşteri ilişkileri, kimisi yavaş teslimat yüzünden şikâyetler alır ve memnuniyet oranı gittikçe düşer. Biz tüm bunların bizimle birlikte tarihe karıştığını ve sitemiz üzerinden alışveriş yaptığınız takdirde asla pişman olmayacağınızı söylemek istiyoruz.
   Çok ufak nüanslara dahi dikkat eden müşteri temsilcilerimiz ve sizin için her gün özenle çalışıp kapaklarımızı tasarlayan ekibimizler var olduğumuz alanda bir numara olmayı hiç elden bırakmadık.
   Sektörde dijital bir platform olarak varlığımızı sürdürürken Microsoft Lumia gibi pek çok cihazın da kapak çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Hızlı ve güvenilir internet alışverişi yapmak gibi sebeplerden ötürü var olan müşteri kitlemiz bizi sürekli olarak tercih etmektedir. 
   İhracat gücümüzle birlikte hali hazırda stoklarımızda bulunan kapaklar sayesinde kargolarınız hızlı ve güvenli bir şekilde elinize ulaşır. Ayrıca doğum günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü gibi özel günlerde hediyeleriniz isteğe bağlı olarak paketlenir ve dilediğiniz adrese o şekilde gönderilir.
   Müşterilerimiz onlara sağlanan kanallardan birini seçerek mesai saatleri içerisinde Müşteri Hizmetleri departmanımızla herhangi bir problemi çözmek için iletişim kurabilir ve onlara gereken destek acilen sağlanır.
Telefon Kapağı Neden Kullanılır? Faydası Nedir?
   İnsanoğlu dünyada varlık gösterdiği günden bu yana bir şeyleri koruma içgüdüsüyle yaşamaktadır. Sahip olduğu en ufak eşyadan, yaşamındaki en değerli insana kadar hem de… Bu yüzyılda ise gelişen teknolojiyle birlikte, sürekli elimizde olan ve hatta birçoğu bilgisayar görevi görmeye başlayan telefonlarımızı korumaya ihtiyaç duymamız haliyle kaçınılmazdı.
   Zor bir işte çalışıyor olabilirsiniz ya da tüm gün dışarıda vakit geçirebilirsiniz. Bu opsiyonların hiçbiri bu mühim gereksinimi değiştirmiyor. Telefon kapakları birçoğumuzun onlarca para dökerek aldığı ve gözümüz gibi koruduğumuz telefonların özellikle arka ve ön yüzeylerini korumak adına tasarlanan eşyalardır. 
   Kapakevi’nde sizin rahatınız düşünülerek yapılan telefon kapaklarının pek çok çeşidi vardır. Ayrıca şimdi Microsoft Lumia’nın yenilenen çeşitleriyle sunuma başladığı telefonların, en trend kapaklarını da sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz.
   Telefonların arka kapak tasarımı genel itibariyle insan ergonomisine çok yatkın değildir. Bunu Kapakevi’nde alacağınız ergonomik tasarımlı kapaklarla en aza indirgeyebilirsiniz. Telefon kapakları elementsel alaşımı ve yapısındaki öz itibariyle ise birbirinden pek çok farklılık gösterir. Bizim sizler için tasarladığımız telefon kapaklarının ise insan sağlığıyla birebir uyumlu olması müşterilerimizi memnun eden bir başka artı.
Peki Bizim Sizler İçin Sunduğumuz Farklılıklar Nelerdir?
   Kuruluşumuzdan itibaren siz müşterilerimizi her zaman odağımıza alarak ve isteklerinize tam teşekküllü karşılık vermeye çalışarak adımlar attık. Bulunduğumuz sektörde birçok farklı firma olmasına rağmen her zaman ilk tercih edilen biz olduk. Çünkü farkımızı kalitemize ve aslında cümlelere dökemeyecek kadar büyük olan birebir ilgimize borçluyuz.
   Sizlerden aldığımız milyonlarca olumlu geri dönüşle birlikte motive oluyor ve her yeni günde yenilenerek, değerlenerek, gücümüze güç katarak bu yolda yürümeye devam ediyoruz. Kapakevi müşterisi olma ayrıcalığını size tahakkümsüz ve sonsuz derecede sunduğumuza inanıyor fakat yine anlatmakta fayda görüyoruz:
   Biz öncelikli olarak sizin memnuniyetinizle birlikte var olacağına inanmış bir platformuz. İşimizi yalnızca mesai olarak değil aşkla yapıyoruz. Sınırsız hizmet sunmaktan keyif alıyor ve birlikte büyümenin haklı gururunu yaşıyoruz.
   İthalat yaptığımız ve bu doğrultuda da ilerlediğimiz için stoklarımızda her daim var olan Microsoft Lumia kapaklarını size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyor, bu alanda çalışan en seri firma olmanın sevinciyle işimize devam ediyoruz.
   İsteğinize bağlı tasarlanan paketlerimizle birlikte sizi ve sevdiklerinizi unutmuyor, özel günlerde ayrı ve kişisel ihtimam göstererek hediyelerinize gözümüz gibi bakıyoruz.
  Beğenmediğiniz yahut değiştirmek istediğiniz takdirde sizi yormuyor ve telefon kapaklarınızın değişimini de aynı şekilde özenle takip ediyoruz.
   Ürünler hakkında herhangi bir probleminiz yahut sormak istediğiniz soru olduğu zaman ise, birebir ilgi için destek ekibimiz size sunduğumuz kanallarda sizlerle görüşüyor ve tüm sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz.
   Son olarak ise, bizim sektörde kendini kanıtlamış bir platform olarak markalaşan adımızın, her geçen gün sizin güveninizle büyüdüğünü biliyor ve sizlere de teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz. Güvenli ve hızlı gelen, aynı zamanda ise ergonomik yapıda olan telefon kapaklarınız için ,bizleri tercih etmeniz büyük bir onur. Teşekkürler…