Kapakevi Huawei Türkiye


Tüm dünyada yaygın bir şekilde ismi bilinen Huawei Technologies Co. Ltd., kısa adıyla Huawei Ana merkezi Çinde olan çok uluslu hizmet sağlayan bir teknoloji firmasıdır.  Türkiyede birçok teknoloji mağazasında gördüğümüz güncel - aktif ve yenilenen tasarımlarıyla adeta hayranlığımızı kazanmış ve bu yöndeki atılımları itibariyle türkiyedeki teknoloji sektöründe markalaşmış bir isimdir. Huawei türkiye yetkilileri de aynı şekilde profesyonel anlamda destek sunarak müşterilerini şaşırtıyor.

 Özellikle halkımızın çok da muzdarip olduğu, geçmişte birçok olumsuzluklarla karşılaştığı, müşteri memnuniyeti esasından uzak olaylardan dolayı, aradığı profesyonel yetkili servisi ve teknik desteği huawei türkiye ayağınıza kadar getirmekte. Huawei modellerini incelediğinizde şık tasarım, ihtiyaca yönelik geliştirilmiş yapıda cihazlar olduğunu bulabilirsiniz.  Bu unsurlara örnek verilecek olursa, bizler yani Kapakevi huawei türkiye piyasasının vazgeçilemez bir ismi olmaya aday olduğumuzu düşünmekle beraber,  telefon kapağı denince akla ilk gelen cep telefonu kılıfı ve aksesuarları firması olduğumuz gerek memnun referans kitlemiz, gerekse de potansiyel müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.


Huawei Telefon Kılıfları Neden Trend Ürün Haline Geldi?


Huawei telefon mükemmel bir ergenomik tasarıma, kolay kullanım ve şık bir yapıya sahip olur da, neden her insanın ihtiyacına ve zevkine yönelik telefon kılıfları olmasın ki ? Huawei telefon kılıflarının bukadar trend hale gelmesinin sebebinin altında aslında bu yatıyor.  Günümüz itibari ile birçok telefon markası telefon kılıfı olmadan kullanılmıyor çünkü insanlar değer verdikleri bu cihazların en azından çizilmemesi, zarar görmemesi adına telefon kılıfı satın alıyor. Peki bunlar nereden alınıyor, kaliteli ve güvenilir şekilde sipariş edebileceğiniz huawei telefon kılıflarını nereden tedarik edebilirsiniz bunu hiç düşündünüz mü ? Elbette düşündünüz biz de bunu biliyoruz.

Öncelikli olarak Vizyonumuz gereği huawei telefon kılıf modellerini güncel olarak takip ediyor ve sizin de taleplerinize profesyonel bir şekilde yaklaşım göstermeye azami gayret gösteriyoruz.

Örneğin huawei marka cep telefonu sahibi olduğunuzu düşünelim ve cep telefonu kılıfı almak istediniz internet üzerinden araştırma yapıyorsunuz ama halen nereden alacağınıza karar veremediniz. En kaliteli ve aradığınız her modelde ürün seçeneğinin müşterilere sunulduğu kapakevi.com üzerinden güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.


Neden Kapakevi Tercih Edilmeli ? Farkımız ve Avantajlarınız..


Aslında cevap çok basit; 

1. avantajınız kapakevi.com üzerinden satın aldığınız huawei telefon kılıflarının 1.kalite ve müşteri memnuniyetine dayalı yapıda seçilerek ihtiyacınıza sunulmuş  olmasıdır. Diğer telefon kılıfı firmaları gözden geçirildiğinde bizim kadar kişisel seçeneklere önem gösterilerek satışa sunulmuş kılıf satış pergelinin sunulmadığını görebilirsiniz. Bu konuda iddialı olduğumuzu söylemek istiyoruz.

2. avantajınız ise; Site üzerinden ürünü sipariş ettiniz ama beğenmediniz. Hiç zorluk yaşmadan ücretsiz değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

3. avantajınız ; Web platformumuzu kullanarak yapacağınız siparişlerinizden sonra da müşteriye gönderilecek ürünün paketle kalitesinin peak noktada tutulduğuna şahit olacaksınız. Bununla beraber sipariş sonrası profesyonel destek ekibimizle, sunduğumuz iletişimiz kanalları üzerinden iş saatlerimiz çerçevesinde arzu ettiğiniz her an bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Bu bizim misyonlarımızdan biridir piyasada fark yaratmak görevimizdir.


Telefon kılıfı neden kullanılır?  Size Faydaları Nedir ?


Her insanın doğasında vardır değer verdiği birşeyi korumak ve ona kıymet gösterip temiz tutmak. Size faydası avantajı ne olacak tabi bunu açıklamak önemlidir. Bize göre 2 ana başlıkta açıklanabilir;

1- Telefon kılıflarının en büyük avantajı genellikle çizilmesin, kırılmasın, dış zararlı etkenlerden korunsun denilerek alınıyor olmasıdır, çünkü hiç beklenmeyen bir anda, hiç beklenmeyecek yerden zarar gelebilir, kırılabilir düşebilir hassas cihazlar olmasından dolayı anında bozulabilir.

2- Bir de tabi telefonların tasarım yapısı gereği kaygan niteliklerde ve yüzeylerde olabiliyor. Elden kaymasın daha sağlam tutulabilsin denilerek de alınıyor.  Eğer zevkle kullandığınız telefona değer veriyorsanız kapakevi üzerinden sipariş edeceğiniz kaliteli telefon kılıfları üzerinden saymış olduğumuz avantajların tamamına sahip olabileceksiniz.

Telefon kılıfıyla alakalı olarak şuna özen göstermesini isteriz müşterilerimizden. Alacakları telefon kılıfının elementsel alaşımı, malzemesi önemlidir ve daha da etkin öneme sahip unsur olarak dayanıklı olması muhtemel beklentiler arasındadır. Kapakevi web sitemiz üzerinden telefon kılıfı satın almak istediğinizde tüm beklentilerinize yanıt alacağınıza emin olabilirsiniz.


Yeni Sezon Huawei Telefon Kılıfı Modelleri


Her ürünümüz yeni sezon - yeni dönem ve yeni sürece uygun güncelliğini korumaktadır. Özellikle huawei telefon kılıfı modellerinin her bir çeşidi web sitemizde azami suretle alıcılarımızın beğenisine sunulmaktadır.

Aktif olarak hizmet kategorilerimiz arasında yer verdiğimiz, huawei telefon kılıf modellerimiz arasında sizlerinde beğeni ile talep göstermekte olduğu ürünlerimizi şöyle niteleyebiliriz. En çok satılan ürünlerden biri olan silikon / premium silikon kılıflar günden güne daha fazla satışı yapılmakla beraber, herkesin de dikkatini çekmeyi başarmıştır.  Çünkü bu silikon kılıfların en niteliksel özellikleri arasında telefonunuzu hafif darbelere ve çiziklere karşı maksimum düzeyde koruyabilmektedir.

Buna müteakip yine aynı şekilde çevresel etmenleri düşündüğünüzde ultra koruma armor kılıflar / metal kılıflar ve ruber kılıflar kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü müşterilerimiz ağır şartlarda çalışırken veya telefonunuzun herhangi başka bir dış faktörün etkisi altında kalacağını düşünüyorsanız bu tarz kılıfları kapakevi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Son moda Selfie yüzüklü kılıflar, mıknatıslı kılıflar ve standlı kılıflar da özellikle genç müşterilerimizin, yoğun olarak talep gösterdikleri ürünlerimiz arasındadır.

 

Müşteri Odaklı Satış Politikamız !


Her platformda ve her koşulda söyledik, söylemeye devam edeceğiz. Müşterimizin memnuniyeti, bizi bu sektörün liderlerden biri yapmışsa, bunu devam ettirmek mutlak misyon ve vizyonumuz olması gerektiği inancını taşıyoruz. Bugünkü başarımızı korumak için Dün'ü unutmuyor ve Satış Politikamızı %100 Müşteri Memnuniyeti Esasına göre belirliyoruz.

Kapakevi üzerinden verilen her sipariş müşterimiz için bir kazanç statüsündedir. Çünkü müşteri sipariş sonrasında aktif destek alabildiği gibi, "ben bu ürünü beğenmedim" diyen her müşterimize "en kolay ürün değişimi" planını sunuyor ve farklı bir ürünle değiştirmelerine olanak tanıyoruz.

 

YETMEZ !!! Fark Yaratmalıyız...


Dedik ve piyasayı sektörü araştırdık "en hızlı biziz" demeyi düstur edindik. O da yetmez dedik  "en kolay iade" seçeneğini müşterilerimize sunduk. Müşterimiz arzu ettiği zaman dahilinde eğer üründen kaynaklanan bir memnuniyetsizliği varsa derhal ürün iadesi işlemini gerçekleştiriyoruz.

Son olarak; müşterimizin gözü arkada kalmasın diye güvenilir bir şekilde ödeme yapabilmesine olanak tanıyoruz. Güvenli ödeme sistemimiz, etkin satış politikamızın zorunlu hale getirdiği "kalite paketleme ve hızlı teslimat" planımızla telefon kılıfı satış siteleri arasında zirveyi zorlamayı elden bırakmayacağız...