Huawei GR5 2017

Huawei’nin 2017 yılında bizlerle tanıştırmış olduğu GR5 modeli kullanıcıları görsel ve estetik açıdan etkilemeyi başarmış bir telefon. Kullanım için sunmuş olduğu özellikler dikkate alındığında oldukça kullanışlı ve ön plana çıkan bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hızlı ve güvenilir parmak izi okuyucusunun yanı sıra 12 MP çift arka kamerasıyla bizleri büyülemeye yetecek fotoğraf ve video çekimleri sunuyor. İçerisinde 3 GB Ram yer alan cihaz 3340 mAh değerine sahip güçlü bir batarya bulunduruyor.

Alternatif renk seçeneklerinin yanı sıra 5,5 inç genişliğinde ekranı, 16 milyon renk sunabilmesi sayesinde yüksek çözünürlükte video ve fotoğraflarda farkını gösteriyor. Huawei GR5 2017 telefon kılıfları arasından bir seçim yaparak cihazınızı koruma altına alabilir, daha etkileyici bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Huawei GR5 2017 Uyumlu Kılıflar

Telefonunuza gelebilecek darbeler sonucunda oluşma ihtimali bulunan çizik, çökük ve kırılmalara karşı etkili bir çözüm ve koruma sunan Huawei GR5 2017 uyumlu kılıflar sayesinde cihazınız güvende. Cihazla bütünleşmeyi başaran uyuma sahip premium kılıflar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Premium silikon kılıflar sayesinde ekstra inceliğe sahip bir kılıf kullanarak, kılıfın varlığı ve yokluğu arasında ki farkı ayırt etmeyi deneyebilirsiniz. Silikon kılıflar basit bir koruma sunarken çizilmelere karşı tam bir korumanın garantisini vermektedir. Hafif çaplı darbelere karşı güvenle tercih edebileceğiniz bu ürünler estetik açıdan da sizi tatmin etmeye yetecektir. Farklı renk seçenekleri arasından kişisel zevkinize en uygun kılıfı Kapakevi.com üzerinde bulabilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet sunmayı hedef edinmiş ekibimiz sizlerle çeşit çeşit kılıf modelleri paylaşarak herkesin zevkine uygun bir ürün bulmasını hedeflemektedir. Taşlı kılıflar, aynalı kılıflar gibi ürünlerimizi inceleyebilir daha çok gösterişe odaklanan bu modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat benim için gösterişten ziyade işlevsellik önemli diyenler içinse mıknatıslı kılıflar ve standlı kılıflar ön plana çıkmaktadır. Cihazın kullanımını kolaylaştırmasının yanı sıra sunmuş olduğu ek özellikler sayesinde bu kılıf modelleri oldukça popüler.

Huawei GR5 2017 Ultra Koruma Kılıflar

Cihazının güvenliğinden ve aldığı darbelerden etkilenmemesi isteyen kişiler için özel olarak üretilen Huawei GR5 2017 ultra koruma kılıflar, isteklerinizi karşılamaya yetecek. Özel bileşenler kullanılarak geliştirilen ve yüksek bütçeli ar-ge çalışmaları sonucunda sitemizde yayınladığımız bu ürünler alınan darbeleri büyük oranda absorbe ediyor ve cihaza ulaşmasını engelliyor. Eğer sizde tam bir güvenlik istiyorsanız ultra koruma armor kılıflar arasından bir tercih yapmanın yanı sıra sepetinize birde Huawei GR5 2017 ekran koruyucu eklemelisiniz.

Korumaya önem veren kişiler tarafından tercih edilebilecek bir diğer kılıf modeli ise 360 tam koruma kılıflar. Bu modeller cihazınızı her açıdan tam uyumlu bir şekilde kaplamayı başarıyor. Cihazınızın ön yüzünde açıkta kalan ekran bölümü içinse paket içerisinde özel kesimle uygun boyuta indirgenmiş ekran koruyucu yer almaktadır. Ayrıca her cihazla uyumlu olarak sunulan universal kılıflar sayesinde su geçirmez özelliğe sahip bir telefona sahip olabilirsiniz. Bu sayede havuz kenarı hatta havuzun içerisinde telefon kullanma keyfi yaşayabilirsiniz.

Kapakevi.com’un Farkı Ne?

Kapakevi.com’un rakiplerinden ayrılan en temel farkı müşterileriyle samimi bir diyalog içerisinde olması ve tüm ihtiyaçları için en kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmasıdır. Firmamız yıllardır içerisinde yer aldığı cep telefonları aksesuarları sektörü içerisinde tecrübesini konuşturarak müşterilerinin yararına anlaşmalar gerçekleştirerek 1. Kalite malzemelerden üretimi gerçekleştirilen başarılı telefon kılıflarını sizlere ulaştırmaktadır. Bunlar arasında metal kılıflar da bulunmaktadır. Oldukça şık ve estetik bir görüntü sunan bu kılıf modeli aynı zamanda etkileyici bir koruma sunmaktadır. Satın almış olduğunuz tüm aksesuarlar faturalandırılarak satışı gerçekleşmektedir. Güvenle alışveriş yapabilir ve yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun karşısında bizzat bizimle iletişime geçebilirsiniz.