HTC kuruluşu marka adıyla HTC Corporation, ana çalışma binası  Tayvan’ın başkenti New Taipei’de bulunmaktadır. Tayvanda şuanda en çok kullanılmakta olan ve bu ülkenin birçok ülkede temsilcisi olan HTC firması 1997 yılında bir cihaz tasarımı üretimi alanında faaliyetlerini göstermek amacıyla kurulmuş ve dünyanın birçok ülkesinde(çok uluslu) şekilde hizmet veren akıllı telefon ve tablet üretimi yapan firma olma özelliğini taşımaktadır.

HTC marka telefonlar özellikle avrupada  en çok tercih edilen cihazlar arasındadır. Hem alım itibariyle maddiyat açısından fiyatlarının uygun olması, hem de tasarım olarak piyasada en iyi ürünlere rakip olabilecek niteliklere sahip olması, gerek telefonun çalışma özellikleri, gerekse de işletim sistemi bakımından eksiği bulunmayan htc telefonları şuanda trend telefonlardan biri olmuştur. Bununla beraber yeni model htc telefonların kılıfları da aynı seyirde talep görmeye başlamıştır. Htc kılıfları deyince aklınıza birden çok model, renk, görünüm ve tasarıma sahip kılıflar gelebilir.

Htc kılıfları modellerine göre serilere ayrılmıştır. Bu şekilde her sezon başka modellerde üretilir ve tüketiciye sunulur. Önemli olan sizin keyfinize, yaşam biçiminize uygun tasarıma sahip olmasıdır elbette. Yani bir takımın taraftarıysanız o takımın renkleriyle tasarlanmış htc kılıflarını tercih edebilirsiniz.

Htc Kılıf Modellerimiz

Htc silikon kılıflar için bir çok seçenek sunuyoruz, 0.2mm den 1,5mm kalınlığında rengarek ürün yelpazesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 Premium Silikon Kılıflar oldukça slim düzeyde olmasından dolayı mevcut cihazın tasarımsal görünümünün önüne geçmemekte olup en yüksek kalitedeki silikon malzemelerinden imal edilmektedir. Bu tür kılıflar ele muazzam bir yumuşak dokunuş sağlamaktadır. Cihazın arka kasasını ve yan bölümlerini oluşabilecek hasara - darbelere karşı korumaktadır. Premium silikon kılıflar cihazınızın internet çekimini veya gsm hat sinyali çekim gücünde herhangi bir indirgemeye sebep olmaz. Sağlığınızı etkileyebilecek bir hammadde içermemekte olup, hemen temizlenebilir oluşu da ayrı bir avantaj unsurudur hem de çevresel kirliliklere karşı dayanıklı olduğu bilinmektedir. Htc Silikon Kılıflar ve diğer ürünlerimize göz atmak istiyorsanız http://www.kapakevi.com/htc-desire-eye-silikon-telefon-kilifi-kirmizi-10400 linki üzerinden gezintileyebilirsiniz.

Aynalı Metal Bumper Kılıflar en kaliteli metal malzemeden üretilmiştir ve telefonunuzun tüm slotlarını kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Kenar yüzeylerini incelediğinizde metal bumper arka tarafı da akrilik malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Aynalı kılıflar yansıtma özelliğine sahip olmasından dolayı rutin bireysel veya iş yaşamınızda çok farklı alanlarda kullanmanıza yarayacaktır.  Metal bumper kılıfların yapımında herhangi bir silikon veya plastik malzemesi kullanılmaz. Neredeyse kusursuz denecek minvalde kesim yapılarak üretildiği için, telefonunuzun ebatına tamamen uygundur. Telefonunuzun karşılaşabileceği herhangi bir darbe, hasar alma veya çizilme gibi negatif etkilere karşı korunacaktır bu kılıf sayesinde. Kullanım tekniği bakımından ilk olarak çerçeve tarafını sonra da aynalı tarafını sürgüler şekilde yerleştirebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz http://www.kapakevi.com/htc-desire-820-aynali-metal-bumper-kilif-gold-12133 linki üzerinden kılıf hakkında bilgi alabilirsiniz.

Universal Kılıflar htc telefonunuzu elinizde tutarken full kontrol etmenize yardımcı olur. İsterseniz spor yaparken, tempolu  yürüyüşlerinizde telefonunuz üzerinden keyifli bir biçimde müzik dinlemenize yardım sağlar. Kulaklık çıkışı da buna göre dizayn edilmiştir. Tasarımsal yönü bakımından Universal Kılıflar hareketli bedende çok aksilik yaratmayacak niteliğe sahip bir şekilde üretilmiştir diyebiliriz. Ayarlanabilir boyut ayarı vardır ve ekran koruyucusu olduğu için telefonunuzda çok rahat bir şekilde kullanabilir, aramalarınızı gerçekleştirebilir ve hareket halindeyken videolarınızı izleyebilirsiniz. Sonuçta insan bedeni hareket ettikçe terler ve cihazla etkileşim olabilir gibi düşüncelere sahipseniz onu da hiç dert etmenize gerek yok çünkü kılıfın Neoprene yapısından dolayı teriniz cihaza ulaşamayacaktır ve arıza gibi durumlarla da karşılaşmamış olacaksınız böylelikle. Universal kılıflarımızdan sipariş vermek isterseniz http://kapakevi.com/telefon-tutucu-spor-kosu-kol-bandi-tum-telefonlar-pembe-13770 linkteki gibi ürünlerimize bakabilirsiniz.

Bu tür kılıflara ek olarak gençlerimiz telefon kılıflarının grafiksel ve model yönünden takibi yaptıkları için, model ve talep sıralamasına göre Selfie Yüzüklü Kılıflar, Mıknatıslı Kılıflar, Standlı Kılıflar, 360 Tam Koruma, Ultra Koruma Armor Kılıflar vb..talep yönünden de gerçekten çok moda haline geldi. Bu bilgiyi ilave olarak paylaşmak isteriz.

İlgi odaklı Zarif Kılıflar Sunuyoruz

Htc telefonunuz varsa ve öylesine şık dikkat çeken telefon kılıfı istiyorsanız size bir önerimiz olacak. Biz kapakevi.com olarak insanların dikkatlerini üstünüze çekebileceğiniz model ve tasarımlardaki htc kılıflarının satışını gerçekleştiriyoruz. Web sitemizde biraz telefon kılıflarıyla ilgili gezinti yaptığınızda göreceksiniz ki, kapakevi uzman ekibimiz sizlerin beğeneceği, keyfinize zevkinize beğeninize uygun en güzel modellerdeki htc kılıflarını seçerek satış stoklarımıza eklemekteler.

Ürün Çeşitliliklerimiz Hakkında

Htc marka telefonunuz varsa buna uygun kılıf aradığınızda tek tip ürün ve tek tip fiyatla karşılaşmayacağınızı tahahhüt ediyoruz. Biliyoruz milletimizin bütçe durumunu ve o minvalde tedariklerimizi sağlıyoruz. Hele hele siz değerli öğrenciler ! en çok da sizleri düşünerek ürün hacimlerimizi belirliyoruz. Çünkü az maliyetle kaliteli bir ürünü size tedarik etme hedefiyle faaliyet planlamalarımızı sergiliyoruz.

 

Her Modele Uygun HTC Kılıfları

Kapakevi olarak bizler ürün stok hacimlerimizi daima yeni ve güncel tutmakta kararlıyız. Çünkü müşterilerimiz bizden herzaman yenilik istemekle beraber güncel olmamızın beklentisiyle web sitemizi ziyaret ediyorlar. Onların da bizlerden memnun kalmaları, bizleri başka bir alternatif olarak görmeden alışverişlerini gerçekleştirmelerini sağlamayı hedef edinerek her modeli sizlerle buluşturmaya özen göstermekteyiz. Eski modeldeki bir htc telefonu bile firma bünyemizde satışa sunduğumuz kılıflar sayesinde oldukça gösterişli, zarif ve şahane bir görünüme sokabilirsiniz.

Hızlı Teslimat - Güvenilir Ödeme Yöntemi

Web sitemizde beğendiğiniz bir kılıfı satın aldınız ancak hemen size teslim edilip edilmeyeceği konusunda tereddüt yaşamanızı istemeyiz. Kapakevi üzerinden yapılan alışverişlerinizde ilk olarak güvenilir ödeme sistemi kullandığımızı bilmenizi istiyoruz. Yani tüm dünyaca yasal ve kabul edilebilir güvenilir ödeme hesaplarını kullanıyoruz. İş günlerimiz ve çalışma saatlerimiz dahilinde siparişinizi verdiğinizde ürününüzü ilk olarak kaliteli bir şekilde paketleme yapıp kargoya veriyoruz.

Yüzbinlerce farklı HTC kılıf modellerini sizin için seçiyoruz

Biz toplumun her kesiminden gelecek talepleri biliyoruz ve ihtiyaçlara göre hareket ediyoruz. Dilerseniz 1 tane dilerseniz 100 tane hiç önemli değil, ürün stoklarımız daima aktif bir şekilde sizlere paketlenip gönderilmek için bekletilmekte olduğunu bilmenizi isteriz. Bunun için bir ürün depomuz var ve bu doğrultuda model stoklarımızı da hergeçen gün yeniliyor farklılaştırıyoruz.

Bizi biz yapan, ticaret ahlakımız ve müşterimizin güvenilir alışveriş yapabilmesini sağlayan platformu kurmuş olmaktır. Çünkü güven duygusunun bukadar azaldığı bir ortamda, insanların birçoğu tarafından tercih edilebiliyor olmak, büyük bir emek ve fedakarlık istiyor. Biz bu özveriyi göstererek telefon aksesuarlarımızın pazarlamasını yapıyoruz. İşte bu yüzden rakiplerimizden farklıyız ve bu yüzden tercih edebilirsiniz.

1 2 >