Kapakevi Google Türkiye

   Dünyanın önde gelen arama motorlarından olan Google, girdiği her işi layıkıyla yaptığı bu süreçte üretmeye başladığı telefon serilerini Türkiye Pazarı’na sunduğu günden beri kullananlardan tam not almıştır. Gerek müşteriye olan ilgisi, gerek bitmek tükenmek bilmeyen sorunların onun çıkardığı seride bulunmamasıyla neredeyse tüm tüketicilerinin gönlünü kazanmıştır.

   Neredeyse yıllardır hayatımızı kurtaran ve bizimle neredeyse bütünleşmiş olan telefonlara sahip olduğu vizyonla bambaşka bir bakış açısı katan ve bu bakış açısıyla da paydaşlarından farklı, şık aynı zamanda kullanışlı ürünler üreten Google, sürekli olarak kendini bir yenilenme süreci içerisinde tanımlamaktadır.

   Google’ın sizlere sunduğu bu sınırsız hizmetin ve gönlünüzü fethederek telefon serilerinin yanı sıra biz de, telefonlarınıza uygun, her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, el ergonomik yapısını asla zedelemeyen ve şık telefon kapaklarını ürettik. Her yeni çıkan Google telefon serisinde ise, hiç hız kesmeden kendimizi bu işe adayarak tüm modellere özel birçok çeşide sahip telefon kapağı üreterek sizlere sunduk.

Kapakevi Google Telefon Kapakları Neden Tercih Edilmelidir? Farkı Nedir?

   Piyasada hali hazırda var olan birçok şirketten farklı olarak Google bizlere kaliteli ürünün ne demek olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Türkiye’de uzun yıllardır bulunan pek çok marka olmasına rağmen o; sektöre girdiği ilk andan itibaren birçok olası ve potansiyel tüketiciyi kendine çekmeyi başarmıştır.

   Bizler, Kapakevi ailesi olarak sizlere dijital bir platform olan website’miz üzerinden haftanın yedi günü ve günün 24 saati olmak üzere ulaşmaya çabalamaktayız. Bu alanda bir sürü firma olmasına rağmen onların içinden çabucak sıyrılarak her daim bizi tercih edebilmeniz adına sizlere çok haklı sebepler sunduk.

   Var olduğumuz zaman dilimi içerisinde büyüttüğümüz vizyonla birlikte müşteri memnuniyetine, hızlı kargoya, geri dönüşlere ve özellikle tüketicinin çok istediği ama bugüne kadar bulamadığı ürün çeşitliliğine sizleri ulaştırmayı kendimize bir görev bildik, bu yolda ilerledik.

   İnsan sağlığı öncelik olarak alınarak özenle hazırlanmış, şık, elementsel alaşımı sizleri memnun edecek olan birçok çeşitle sitemizi hizmetinize sunuyoruz. Silikon kılıflar, Premium silikon kılıflar, ultra ince kılıflar, rubber kılıflar, aynalı kılıflar, ultra koruma armor kılıflar, selfie yüzüklü kılıflar başta olmak üzere Google markalı telefonunuza bulabileceğiniz pek çok kılıf çeşidi mevcuttur.

Neden Kapakevi Tercih Edilmeli? Bizim Farkımız Nedir?

   Aslında bizimle sürekli iletişim halinde olan ve alışverişini dijital platformumuz üzerinden gerçekleştiren müşterilerimiz ve potansiyel kitlemiz bu sorunun cevabını biliyor. Yine açıklamamız gerekirse farkımızı daha doğrusu farklarımızı sizlere şöyle anlatmak isteriz;

   İthalat gücümüz sayesinde stoklarımız her zaman tam teşekküllü şekilde doludur ve beğendiğiniz telefon kapağına bir tık kadar uzağınızda olduğu için ekseriyetle ulaşabilirsiniz.

   Anneler günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, babalar günü ve daha pek çok özel günde sizleri düşünerek hazırladığımız özel paketleme servisimizden yararlanabilir ve sevdiklerinize tatlı sürprizler yaparak onları sevindirebilirsiniz.

   Sizlere sunduğumuz kanallar üzerinden ürününüzle ilgili herhangi bir şikâyetiniz olduğunda profesyonel destek ekibimize ulaşabilir ve olası sorununuzu, aklınıza takılan herhangi bir problemi gidermek için yardım isteyebilirsiniz.

   İnanılmaz büyük olan ürün çeşitliliğimizde istediğiniz ürünü seçip siparişini anında vererek kargoda ve teslimatta sorun yaşamazsınız. Biz sektörde olan diğer paydaşlarımızdan farklı olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı ilerleyen bir firmayız. Bu yüzden bizden alışveriş yaptığınızda olası tüm sorunlarınızla alışverişten sonra da ilgilenerek sizleri mağdur etmiyor ve tekrar kendimizi kanıtlıyoruz.

Telefon Kapağı Neden Kullanılmalıdır? Peki, Size Faydası Nedir?

   Dünya üzerinde yaşamaya başladığımız ve etkinliklerimizi sürdürdüğümüz zaman diliminden bu yana atalarımızın bizlere bahşettiği içgüdüsel bir özellik olan koruma eğilimindeyiz. Telefonlarımız ise bu yüzyılda sürekli yanımızda taşıdığımız ve her daim ultra koruma sağlamak istediğimiz nadide eşyalarımız. Hal böyle olunca telefonlarınızı korumamanız biraz absürt olurdu değil mi?

   Günlük rutinlerimiz esnasında cebimizde ya da çantamızda sürekli ötelenen ama her zaman en büyük imdadımıza koşan telefonlar, yapısı ve yapılışı gereği içinde bulundurduğu maddelerle çok çabuk zarar görebilen eşyalardır. Bununla birlikte telefonlarımızın elementsel alaşımı bazen vücudumuzda doğru etkiler göstermeyebilir.

   Telefonlarımızı korumak için telefon kapağı kullanmamız çok önemli. Özellikle koşturmalı bir hayatın içerisinde yaşıyorken her an kontrol edemeyeceğimiz için telefon kapağı kullanmalıyız.

   Telefonların metalik renkleri çoğu zaman gözümüze hoş gelmiyor, biliyorum. Çünkü bir ortama girdiğimizde, bir yerde oturduğumuzda baştan aşağı bizim kişiliğimizi yansıtan şeyler varken üzerimizde bunun telefonumuzda da olmasını istiyoruz. Bu yüzden telefon kapaklarını tercih listemizin en başına yazabiliriz.

   Telefonların özellikle arka yüzeyleri insan avuç içi anatomisine çok uygun olmadığı için buradan kaynaklanacak rahatsızlıkları alacağımız telefon kapağıyla çözüme kavuşturabiliriz.

   Yeni Sezon Google Telefon Kapakları Neden Kapakevi’nden Alınmalıdır?

   Google, dinamik kadrosu ve mükemmel yapı taşlarıyla birlikte sürekli değişim, gelişim ve yenilenme halinde bulunuyor. Sizlere sunduğu özellikleri ve hızıyla alanında bir numara olan telefonları ise her gün bir yenisi olmak üzere farklılaşmaktadır.

   Dur durak bilmeksizin çalışan ekibiyle sürekli yeni bir trend ve yeni bir seri üreten şirketin, çıkardığı her telefon için dijital platformumuza hızla telefon kapaklarını üreterek sizler için yüklüyoruz.

   Hem bu camiadaki en hızlı website olmanın haklı gururunu yaşıyor hem de sizlere sunduğumuz ürün çeşitliliği içerisinde seçiminizi kısmen zorlaştırdığımız için üzülüyoruz. Çünkü websitemizde her telefona özel neredeyse renk, dış görünüş ve öz itibariyle yüzlere telefon kapağı var.

   Bunlardan bazıları silikon ve Premium silikon kılıflar. Tutuşu kolay, renkleriyle göz alıcı duran kılıflarımızı tabii ki rahatına düşkün müşterilerimiz için tasarladık.

   Ya da selfie yüzüklü ve aynalı telefon kılıflarımızı ize Z kuşağının inanılmaz telefon kullanma becerisini göz önüne alarak yaptık ve onlara hiçbir sitede bulamayacakları kadar yüksek kalitede ürünler sunmayı kendimize her zaman hedef haline getirdik.

   Ultra korumalı armor kılıflar ve 360 derece tam koruma kılıflar içinse işi her daim zor olan, elinden veya cebinden telefonu düşebilen müşterilerimizi düşünerek özenle hazırladık. Ama tüm ürünlerimizin içine mutlaka sevgi, özen ve ilgiyi ekledik.

Peki, Bizim Farkımız Nedir?

   Sektörde uzun yıllardır bulunan bir şirket olarak sizlerle beraber büyüttüğümüz sitemiz için vizyon ve misyonumuz her daim paydaşlarımızdan farklı oldu ve olmaya da devam edecek. Çünkü biz müşteri memnuniyetinin ve sizlerden alacağımız olumlu dönüşlerin bu işin özü olduğunu biliyor, ona göre hareket ediyoruz.

   Hiçbir sitenin sunmadığı pek çok ayrıcalığı sizler için bünyemizde bulunduruyoruz. Bunlardan bazıları ise;

   İthalat güvencemiz sayesinde stoklarımızda bulunan telefon kapaklarımızla sizlere hızlı hizmet ve güvenli teslimat ayrıcalığı sunuyoruz.

   Özel günlerinizde sizleri mağdur etmemek adına özel paketleme seçeneğini servise sunuyor ve hangi özel günü kutluyorsanız ona göre paketleme yapıyoruz.

   Birçok çeşide aynı anda ulaşabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

   Sizlerle her zaman ilgilenebilecek profesyonel bir destek ekibiyle çalışıyor ve sağladığımız kanallardan sorularınızı cevaplıyoruz. Farkını her zaman öne çıkaran Kapakevi ailesi olarak, sizlerle daha uzun yıllar birlikte olmak istiyor, birlikte olmak ve hizmet sunmaktan keyif alıyoruz.