Casper Telefon Kılıfları | Kapakevi

Casper markası türkiyede 1991 yılında 3 bilgisayar mühendisi genç girişimcinin bir araya getirerek kurduğu  bilgisayar yazılımı ve yan ürünleri üreten firma olarak faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde gelişen imkanlara dayalı olarak akıllı telefon teknolojisine de adım atarak dijital dünyada varlığını iyice oturtmaya başlamış ve türkiyede adından sıkça söz ettirerek telefon piyasasında da yerini almıştır. Bugün Casper firması türkiyede başka bilişim firmalarının bayilikleri üzerinden ürünlerini satarak ayakta durmaya çalışıyor. Casper yenitelefonlarını piyasaya sürdükçe doğal olarak beraberinde diğer telefon aksesuarlarında olduğu gibi yeni ve son model Casper kılıfları da tüketiciye sunulmakta.

Casper kılıfları hakkında söyleyeceğimiz en iyi pozitif unsur yerel üretim olmasıdır diyebiliriz. Çünkü casper markalarına göz attığımızda her markanın kendine özgü aksesuarı bulunmakta. Kulaklığı, kamerası ve diğer dijital parçalar olsun bunlar da aynı şekildedir.

  Casper Kılıflarına Dair İncelemelerimiz

Tasarımsal açıdan dikkatle incelendiğinde özellikle Casper Via A1 kılıfları şuanda en çok satılan kılıflardan biridir ve tüketicilerine profesyonel kullanım tecrübesi yaşatabilecek özelliklere sahiptir. Birden fazla modelde olmasının yanı sıra telefonun elde çok daha rahat kavranması ve tutulmasına olanak tanımaktadır. Model fark etmeksizin Casper Via A1 - Casper VIA G1 Plus - Casper VIA M4 gibi ve daha birçok kategorilendirmede casper kılıfları ürün stoklarımızda bulunmaktadır.

Telefonların aksesuarları kapaklı veya kapaksız modelleri ile internet üzerinden birçok kılıf satış sitesinde yerini almıştır. Şimdi casper kılıflarının avantajları üzerine birkaç husus üzerinde değerlendirmelerde bulunalım.

  Casper Kılıflarının Avantajları

Bu kılıfların kullanımı itibariyle pek avantajı olduğu bilinmektedir bunları biz www.kapakevi.com olarak detaylı bir şekilde  sizlerle paylaşmak isteriz.

1- Casper telefon kılıfları cihazınızın herhangi olumsuz bir durumda yerle sert bir şekilde teması sonucunda çarpma - vurma - düşük endeksli ezilebilme, çizilme ( ekran  koruyu özelliği olduğu da unutulmasın ) vb.. ihtimaline karşın koruyucu bir tabaka olarak nitelendirilebilir. Elbette en üst düzeyde koruma beklenemez ancak belli bir noktaya kadar cihazınızın en azından hasar almasını engelleyebilmektedir.

2- Mikrofon çıkışı ve kamera gözü, ana ekran göstergesi şeklindeki detaylar düşünülerek tasarlandığı için  tüketiciye de oldukça iyi derecede seslenebilen silikon kılıflar hayranlık uyandırmaktadır. Buda niteliksel anlamda bir avantajdır denilebilir.

3- Yıpranma, eskime, parçalanma vesaire gibi durumlarla çok karşılaşmazsınız dikkatli kullandığınız sürece. Yani "hor kullanmak" tabirinde olduğu gibi önemsemeden hırpalayıcı şekilde kullanırsanız her telefon kılıfında yaşanacak sorunlar bunda da olacaktır.

4- Telefonun sahip olduğu tasarımsal ve yapısal rengi en iyi şekilde anlatabilen kılıflar herzaman en iyi seçenekdir. Bu yüzden de casper kılıfları telefonunuzun sahip olduğu öz rengi en iyi şekilde ifade edebilmesine olanak tanımaktadır, buda doğal olarak ayrı bir avantaj unsurudur diyebiliriz.

    Silikon Kılıflar | Premium Silikon Kılıflar | Universal Kılıflar

Herbirinin kullanım işlevi yönünden öncelikleri farklılık göstermektedir ancak şunu söylemeliyiz ki gerek silikon kılıflar, gerek premium silikon kılıflar gerekse de universal kılıflar herbiri ayrı bir canlılık, ayrı bir tasarım ve ayrı bir görselliğin oluşmasını ortaya çıkarıyor. Profesyonel dizayn ve creative grafiksel görünüme değer veren herkesin bu tip kılıfları kullanmasını kapakevi telefon kılıfları satış sitesi olarak tavsiye ediyoruz.

Örneğin premium silikon kılıflara göz atıldığında müşterilerimiz için en son teknoloji ürünü kapak - kılıf modellerinin sergilendiğini görebilirler.

Şu link üzerinden

http://kapakevi.com/casper-via-a1-slim-fit-premium-silikon-kilif-gold-12938 casper marka telefonunuz için premium silikon kılıflara göz atabilirsiniz. Bu tarz kılıfların size sağlayacağı en büyük özellik tutuş ve kavrama kabiliyetinizin maksimum düzeyde olacağı, dışardan gelebilecek herhangi bir hasar darbe gibi olumsuz etkenlere karşı telefonunuzu koruyor olmasıdır.

- Universal Kılıflar

Universal kılıflar da özellikle koşarken, spor yaparken telefonunuzla ilgilenebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Terleseniz bile telefonunuza terinizin temas etmemesini sağlar ve bu sayede cihazınız korunmuş olur. Universal kılıflarımıza göz atmak için http://kapakevi.com/telefon-tutucu-spor-kosu-kol-bandi-tum-telefonlar-pembe-13770 linki üzerinden ayrıntılı incelemelerde bulunabilirsiniz.

  Casper Telefon Kılıfları Büyük Kolaylıklar Sağlıyor

Casper telefonlarınız için kullandığınız kılıflar sadece normal kılıf olarak kullanılma işleminin yanısıra cebinizdeki nakit paralarınızı rahat bir şekilde koyabileceğiniz kısmi cüzdan olabilme işlevine de sahiptir. Kapaklı kılıflar var mesela çok tercih edilen kılıf türlerinden biridir bunlar. Telefonunuzdan video - film veya maç izleyeceğiniz zaman elinizde tutarak yorulmanıza gerek yok,  kılıf yapısı itibariyle telefonun destek alarak durmasını sağladığı için sanki masanıza küçük bir televizyondan seyreder gibi izleyebilirsiniz. Herhangi bir komut vereceğiniz zaman, kılıfı kaldırıp tuşa basmanıza gerek yok, video veya resim moduna geçmek istediğinizde aktive butonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Herzaman zevkinize, keyfinize ve görsel beğenilerinize uygun olan casper kılıflarını sunarak hizmet faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bunun için herzaman inşaa etmek için büyük bir çaba gösterdiğimiz misyonlarımız - prensiplerimiz de sektörel anlamda başarılı olmamızın bir anahtarıdır.

 

  Yeni Yılın Casper Telefon Kılıfları

Her geçen yeni yıl aslında yeni bir modelin çıkması, bir üst sürümün geliyor olması anlamına gelir. Casper telefon kılıfları da hergeçen zaman diliminde yenileniyor ve insanların talep ve ihtiyaçlarına özgü bir şekilde  değiştiriliyor. Yeni yılın casper telefon kılıflarını tüketicilerimizin beğenilerine sunmak adına çaba harcıyoruz.

Herzaman özgün - capcanlı tasarım ve modellerdeki casper telefon kılıflarını beğeninize sunmaya çalışmakla beraber, Şık ve ince tasarıma sahip bu tarz ürünleri tüketicilerimizin beğenilerini alabilme gayretindeyiz. Uzman çalışan kadromuzla birlikte herzaman günceli yakalayabilmek, geride kalmadan son model telefon kılıflarını seçerek ürün raflarımızı belirliyoruz.

Bizi farklı kılan en önemli somut niteliklerden biri müşterilerimize kaliteli ürün satışı yapıp, onlara sorunsuz ürün teslimini hızlı bir şekilde yapıyor olmamızdır diyebiliriz. Piyasadaki memnun müşteri kitlemize de bakıldığında bunun doğru olduğu ortadadır.

Türkiyenin telefon aksesuarları sitesi kapakevi üzerinden istediğiniz modelde telefon kılıflarına ulaşabilirsiniz. Profesyonel destek verebilmek adına canlı yardım destek ekibimiz size hertürlü teknik bilgiyi aktarabilmek adına çalışma saatleri içerisinde sizleri beklemektedir.

Şimdi hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz casper kılıf siparişini web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

1 2 >