Kapakevi Alcatel Türkiye

   TCL Communication, 170’ten fazla ülkede Alcatel markası altında geniş çeşitlilikteki mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamaktadır. TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır. Şirketin ürün ve çözümleri, sahip oldukları sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımla 2000 sonrası doğanlar ve Z Jenerasyonu tüketicilerine başta olmak üzere birçok insana hitap etmektedir. TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar yerel pazarları anlama yetisi ve uçtan uca üretim sürecini birleştirerek, tüketicilerin günlük yaşamın keyiflerini keşfetme ve yükseltmelerini sağlayan yenilikçi, zengin özellikli, yüksek performanslı mobil cihazlarla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunmaktadır. Alcatel, Nokia’in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır.
   Telefon ağında sınırsız bir çeşitliliğe sahip olan ve alanını her gün genişleten Alcatel telefon serileri bazında ise Kapakevi ailesi olarak sizlere hizmet sunduğumuz için son derece mutluyuz.  Her zaman en yeni ve trend ürünleri sizlerle buluşturmak bizim için sonsuz bir keyif.
Kapakevi Alcatel Telefon Kapakları Neden Tercih Edilmelidir?
   Teknoloji dünyasında sınır tanımayan ve dur durak bilmeyen tüm markalar gibi Alcatel telefonlar için de Kapakevi kapaklarını tercih edebilirsiniz. Sizler için her zaman son derece özen gösterilerek ve büyük derecede ihtimamla hazırlanan kapaklarımız piyasada bulunan birçok paydaşımızdan çok daha farklıdır.
   İnsan sağlığına dikkat eden ve el tasarımıyla dikkat çeken telefon kapaklarımız için, gece gündüz yeni fikirler ürettik. Sürekli olarak şık tasarımlar yapmayı başardık ve mevcut tüketicimizden tam not alarak sektörde bir numara olduğumuzu kanıtladık. Alcatel telefon serilerinin Türkiye’de satışa sunulduğu günden bu yana her zaman yenilikçi fikirlerimizle sizleri etkilemeyi başardık.
   Özenle hazırladığımız hammaddeyle birlikte yaptığımız ve kullanıma sürdüğümüz telefon kapakları için birçok platformdan da onay almayı ihmal etmedik. Çeşit bolluğu açısından müşterilerin her zaman ilk uğradığı dijital platform, website, olmayı başarabildik. Sizler için metal, tutacaklı, silikon gibi bambaşka maddelerle telefon kapakları tasarladık.
Neden Kapakevi Tercih Edilmeli? Bizim Farkımız Ne?
   Sektörün ileri gelen ve markalaşan adı olarak benimsediğimiz bir misyon vardı. Her zaman, sunduğumuz her üründe kaliteyi ve rahatlığı ön plana alarak sizlerden olumlu geri dönüşler aldık. Alanımızda başka paydaşlarımıza neredeyse hiç izin vermeyerek potansiyel müşterinin bizimle alışveriş yapabilmesi için çok fazla sebep sunduk. 
   İthalat yaptığımız için her zaman stoklarımızda istediğiniz ürün bulunuyor ve en hızlı şekilde kargoya gönderiliyor. Böylelikle sizi istediğiniz ve aldığınız üründen aylarca mahrum bırakan işlemeyen sistem yerine; bizim hızlı, güvenli ve sınırsız hizmetle bezenmiş sistemimiz devreye girerek zor durumlardan kurtarıyor.
   Paketleme alanında da bir numarayız! Çünkü eğer doğum günü, anneler günü, evlilik yıldönümü ya da herhangi bir özel gününüz varsa ve siz Kapakevi güvencesiyle sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız, paketlemeyi isteğinize bağlı olarak özel gün kapsamında yapıyor ve hediyenizi kendi hediyemiz gibi benimseyerek özenle hazırlayıp kargoya veriyoruz.
   Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman size sınırsız hizmet sunan profosyonel destek ekibimizle, sağladığımız kanallar aracılığı ile görüşebiliyor ve sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz.
   Pek çok çeşidi aynı anda sunuyor ve sizi sonsuz stoklarımızla baş başa bırakarak istediğiniz şeyi anında seçmenizin güzelliğini fark etmenizi sağlıyoruz. Silikon kılıflar, Premium silikon kılıflar, ultra koruma armor kılıflar, 360 derece tam korumalı kılıflar, selfie yüzüklü kılıflar ve aynalı kılıflarla birliktebirçok seçeneğe aynı anda ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi biz farklıyız ve bunu her alanda kanıtlamaya da kararlıyız!
Telefon Kapağı Neden Kullanılır? Size Faydası Nedir?
   21. yüzyılda yaşayanlar olarak çağın getirdiği pek çok şeye uyum sağlıyoruz. Telefonlar da bunun en büyük kanıtı ve değişimin büyük bir parçası. Çoğumuz çok para vererek en iyisine sahip olma telaşındayız. Alcatel telefonlar da eğer elinizdeyse memnun kaldığınız nadir ürünlerden bunu biliyoruz. Ve değer verdiğiniz, zarar görmesini istemediğiniz bu telefonlarınızı korumak istiyoruz. Bu yüzden sizler için Kapakevi’ni kurduk!
   Telefon kapakları her zaman ihtiyacımız olan bir üründür. Kapakevi.com’dan alacağınız telefon kapaklarımız ise sizin son derece memnun edecek ve asla zor durumda bırakmayacak şekilde tasarlanıldı.
   Telefonların arka yüzeyi yapısı gereği el ergonomisine çok uygun tasarlanamıyor. Bunu önlemek adına telefon kapağı alarak avuç içinizi rahat ettirebilir ve anatominize katkıda bulunabilirsiniz.
   Şık ve değişik birçok tasarımla telefon yüzeylerinizin sıkıcı ve donuk renklerinden kurtulup kendi karakterinizi her alanda olduğu gibi burada da rahatlıkla yansıtabilirsiniz. 
   Kırılmalara, çiziklere karşı önlem almış olur ve güvenle birçok sporu yapabilirsiniz. Ayrıca telefon yüzeyine değen su renk konusunda sizi sıkıntıya sokabileceği ve gözünüzü rahatsız edebileceği için aldığınız telefon kapağıyla bunu rahatlıkla önleyebilirsiniz. Telefon kapağı tercih etmek için pek çok sebebiniz varken, tercih etmemek için hiçbir sebebiniz yok. Bence sitemizi ziyaret edin!
Yeni Sezon Alcatel Telefon Kapakları Neden Kapakevi’nden Alınmalıdır?
    Aslında bu sorunun cevabı çok basit: çünkü biz kalitenin kendisiyiz!
   Türkiye pazarında çokça tercih edilen bir marka olan Alcatel telefonlar sürekli olarak gelişen bir ekiple birlikte yenilenmektedir. Özellikleri, dış görünüşü her daim müşterilerden tam not alır ve kayıtlara da böyle işlenir. Alcatel Türkiye destek ekibi tüketicilerini verdiği önemle kendini kanıtlamış, köklü bir firmadır.
   Hal böyle olunca sizlerin de Alcatel telefonları tercih etmeniz kaçınılmaz oluyor. Sürekli yeni bir modelle karşınıza çıkan firmanın, her ürünü için telefon kapaklarını Kapakevi’nde bulabilirsiniz. Siz en yeni telefonu dahi alsanız, biz ön görüşlü bakış açımız sayesinde sitemizde o ürünün kapağını tasarlayıp satışa sunmuş oluyoruz.
 Çünkü aslında bizlerin en büyük amacı sizin her zaman güvenle ve mutlulukla alışveriş yapabilmenizdir. Sürekli yenilenen tasarımlarıyla her yaştan insana hitap eden telefon kapaklarına kapakevi.com’u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Bizim Farkımız Nedir? Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
   Biz öncelikleri arasına sizleri alan, müşteriden olumsuz herhangi bir yanıt almamasına rağmen her daim bunu titizlikle ve dikkatle inceleyen, irdeleyen bir firmayız. Var olduğumuz günden bu yana sergilediğimiz duruşlara, aynı sektörde iş yapan birçok firmanın bizim gerimizde kalmasını sağladık. İpi hep birinci olarak göğüsledik ve göğüslemeye devam ediyoruz.
   Hızlı teslimat, özel paketleme opsiyonu, birçok sitede bulunmayan çeşitler, profosyonel bir destek ekibiyle sizlere hizmet sunan, girişimci ve alanına önem veren işini aşkla yapan insanlarız.
 Her zaman geri dönüş almanız ve sizlere verdiğimiz değeri hissederek yakınlarınıza bizleri anlatmanızla birlikte Türkiye’de telefon kapağı denildiği zaman akla ilk gelen firma biz olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Sayenizde büyüyor ve gelişiyoruz…